Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Cinegy İstanbul Ofisini Açıyor
Cinegy İstanbul Ofisini Açıyor
22.01.2020 14:19

Cinegy; yerel pazardaki iş ortaklarına, sistem entegratörlerine ve müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için Cinegy Medya AŞ adı altında İstanbul ofisini açıyor. Türkiye uzun zamandır Cinegy için en önemli ülkelerden biri olmuş ve burada sektördeki en kapsamlı ve önemli projeleri gerçekleştirmiştir. Cinegy’nin müşteri portföyünde Türkiye’nin en büyük medya grupları, eğitim kurumları ve kurumsal müşteriler bulunmaktadır. Yeni kurulan ofisin temel amacı ise müşterilerin sürekli değişen ve gelişen iş akışı ve transformasyon ihtiyaçlarına daha kaliteli ve hızlı cevap verebilmektir.

Ayrıca, Cinegy Medya AŞ mevcut Cinegy sistem entegratörlerine tecrübeli teknik ve satış kadrosu ile destek vererek projelerdeki ihtiyaçlarını giderecek ve marka gücünü arttıracaktır.

Cinegy GmbH Genel Müdürü Daniella Weigner konuya ilişkin şunları söyledi: “Türkiye’de yerel ofisimizi açmak zaten varolan geniş müşteri tabanımıza daha iyi hizmet vermek adına bize çok mantıklı geldi. Türkiye 2004 yılından bu yana yeni teknolojileri araştırma ve uygulamada hep ön planda olmuştur. Dünyada ilk uygulanan IP transformasyon projelerinden biri de 2014 yılında Türkiye’de devreye girmiştir. Cinegy Medya AŞ tıpkı Cinegy GmbH’da olduğu gibi yenilikçi ve tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Bu yeni yapılanmadan ve getireceği fırsatlardan mutluyuz ve heyecan duyuyoruz.

Bu yeni yapıyla beraber Cinegy; entegratörler, iş ortakları ve müşteriler ile çok daha yakın ve sıkı bir iletişim içerisinde bulunacak, iş akışı ve transformasyon projelerine daha kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Cinegy Medya AŞ; müşterileri için ihtiyaçlarına yönelik uzmanlarını hızlı bir şekilde görevlendirecek ve çok daha fazla sayıda Türkçe eğitim ve seminer planlaması yapacaktır.

Cinegy Medya AŞ ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için 0533 386 21 00 numaralı telefon numarasından veya murat@cinegy.com.tr e-posta adresinden Cinegy Medya AŞ COO’su Murat Küçüksaraç’a ulaşabilirsiniz.