Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Anton/Bauer Titon SL V-Mount ve Gold Mount Bataryalar
Anton/Bauer Titon SL V-Mount ve Gold Mount Bataryalar
26.04.2020 17:16

Spor etkinliklerinin çekimi sadece bir kez yapılabilir, sahada veya pistte donanımınızın işinizi aksatması gibi bir lüksünüz yok. Titon SL bataryaların iç teknolojik tasarımı ısı üretimini azaltarak güvenilirliği ve kullanım ömrünü arttırdığı için sahalarda veya pistlerde çalışmalarınızı aksatmıyor.

Jet sosyeteye katılın

Titon SL seyahat hikayelerini çekmek için ideal. Birden fazla aygıtı saatlerce çalıştırabilecek kadar güçlü olduğu halde, hafifliğiyle ve küçüklüğüyle çantanıza girip yola çıkmaya hazır.

Tam donanımlı

Titon SL kameralara, monitörlere, ışıklara ve diğer aygıtlara enerji sağladığı için priz aramaya veya ayak altında uzatma kabloları çekmeye gerek bırakmıyor. P-TAP ve Smart USB portlarıyla her türlü aygıt çalıştırılabildiği için, sadece 9-5 mesaisiyle sınırlı kalınmıyor.

Gücün merkezi

Reklam çekimlerinde çok yönlülük şart; çok sayıda kamera, kişi ve aygıt olduğu için güç kaynağı gereksinimi yüksek. Titon SL bataryanın VB-Mount ve Gold Mount opsiyonları ile P-TAP ve USB portları, uzun süren ve yoğun reklam çekimleri için sette ideal bir çözüm.

Aydınlatma

LED ışıklar gittikçe güçlenip portatif hale geldikçe güç kaynağı ihtiyacı da artıyor. Yeni batarya ile AC gerilim ve blok bataryalardan kurtulun. Titon SL’in gelişmiş hücre teknolojisi, ışık kaynaklarını her yerde şebeke gerilimi kadar kararlı çalıştırmak için kaynağın çektiği akıma tam olarak eşit güç çıkışını garantiliyor. 

Kameralar, monitörler, ışıklar ve fazlası

Acil haberleri hızla yakalamak, spor etkinliklerini çekmek ve internete görüntü içeriği akışı sağlamak için Titon SL kameralara, monitörlere, ışıklara ve diğer aygıtlara enerji sağlayarak, işlerin yarım kalmasına izin vermiyor. 

LCD ekran

Bataryanın üzerindeki LCD ekranda veya kameranın vizöründe, kalan çalışma süresi dakikasına kadar görülebiliyor. Anton/Bauer’in akıllı teknolojisi, yüksek hızlı USB ve P-TAP ile çalıştırılanlar bile dahil olmak üzere, enerji verilmekte olan her şeyi hesaplıyor. 

Hafif, güvenilir, seyahate uygun seçenek

En zorlu görevlerde iyi performans vermek üzere tasarlanan Titon SL bataryalar küçük boyutlu, güvenilir ve güvenli seyahat edilebilir. Sağlam bir kasa içerisindeki yüksek kaliteli hücreler, -20C ile +60C arasında sıcaklıklarda talepleri en yüksek kullanıcılara bile istikrarlı enerjiyi garantiliyor.  

Geniş kullanım alanı

Titon SL batarya Serisi hevesli film tutkunlarının RED, Panasonic, Sony, Blackmagic, ARRI ve Canon kameraları için güçlü ve dayanıklı bir lityum iyon enerji çözümü. 150Wh ve 240Wh boyut seçenekleri mevcut. 

Anton/Bauer ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.