Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > EVS Canlı Yapım Portföyünü Axon’u Satın Alarak Tamamladı
EVS Canlı Yapım Portföyünü Axon’u Satın Alarak Tamamladı
21.05.2020 14:33

Hollanda ve Birleşik Krallıkta geliştirme merkezleri ve seksenden fazla ekip üyesi olan Axon, teknoloji yenilikçiliğinde zengin bir 30 yıllık geçmişe sahip. Şirket mobil tırlar ve veri merkezleri dahil canlı yayın altyapıları piyasasında uluslararası varlık gösteriyor. Ürün portföyü EVS’nin mevcut canlı yapım ürünlerini tamamlıyor.

 2020 başında EVS liderlik ekibi daha fazla modüler ve esnek IP altyapıları sunmak için daha geniş çaplı çözümler üretmeye vurgu yapan PlayForward adlı küresel şirket gelişim stratejisini açıkladı. Axon’un ürün portföyünü bütünleştirmek, EVS’nin müşterilerine piyasadaki en geniş kapsamlı canlı yapım altyapısını sunarak, optimum kaynak yönetimi, daha iyi ölçeklendirilebilirlik ve uzaktan canlı operasyonlar için çok sayıda nokta üzerinde daha hızlı kurulum yetenekleri kazanmasını sağladı. 

Bu satın alım ayrıca EVS müşterilerinin altyapılarını IP’ye ve uzaktan yapım tabanlı iş akışlarına sorunsuz geçirmeleri için anahtar teslimi çözümler kurmalarını da sağlıyor.

EVS’nin tarihindeki bu en büyük satın alım, EVS’yi gelişmiş IP sinyal işleme, SDI-IP çevrimi, SDN tabanlı denetim ve izleme, UHD-4K ve IP çoklu görüntüleyici içeren geniş kapsamlı bir medya altyapısı sağlayabilen tek teknoloji firması haline getiriyor. EVS ScoreMaster SDN IP planlayıcı ile Axon Cerebrum denetim ve izleme sistemi, Neuron IP akış işleme platformu ve Synapse modüler altyapı platformunun benzersiz birleşimi, her yerdeki müşterilere güç katan, ölçeklendirilebilir ve yedekli bir uçtan uca çözüm sağlıyor.

EVS ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 413 50 00 numaralı telefondan Arttek’i arayabilirsiniz.