Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rotolight Titan X2 En İyi Işık Paneli Ödülü Aldı
Rotolight Titan X2 En İyi Işık Paneli Ödülü Aldı
01.05.2021 22:19

Rotolight Titan X2, Pro Moviemaker’ın düzenlediği yılın aygıtı ödüllerinde 2020 En İyi Işık Paneli (Best Light Panel) adlı ödülü kazandı. Titan X2 ışığı ilk incelediklerinde Pro Moviemaker Genel Yayın Yönetmeni Adam Duckworth “rakiplerinin hiçbir fiyata sunamayacağı özelliklere sahip, çok yönlü ve güçlü bir ışık” yorumunu yaptı. 

Titan X2 2x1 panel okurlarının oylarıyla Pro Moviemaker’dan 2019 Lighting Innovating (Aydınlatmada Yenilikçilik) ödülü de aldı.

Aydınlatma denetiminde bir devrim olan Titan X2, kullanıcılara ışığın yayım, odak ve dağılımını elektronik olarak ayarlayabilme imkanı veren, sektörde bir ilk olan SmartSoft teknolojisi nedeniyle küresel ölçekte beğeniliyor. 

Harry Brown, Attack the Block, You Were Never Really Here gibi filmlerin Görüntü Yönetmeni Tom Townend, Titan X2’nin sette kendisine kazandırdığı zaman ve para tasarrufu üzerine “şimdiye dek gördüğüm her şeyin ötesinde, büyük bir atılım” yorumunu yaptı.

Çığır açan bu yumuşak ışık sinematik aydınlatmada standartları yeniden belirliyor ve benzersiz ışık çıkışı için RGBWW teknolojine, cazip cilt tonları için sıra dışı kusursuz renklere, ve aydınlatma uzmanlarının yaratıcılık olanaklarını zenginleştirmek için endüstride ilk olan bir dizi özelliğe sahip. 

Rotolight ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.