Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sachtler Ürünleri Bisikletle Dağlarda
Sachtler Ürünleri Bisikletle Dağlarda
26.07.2021 10:28

Tillmann Brothers Entertainment firmasının üç kardeşten oluşan yapımcı/yönetmen (Andi), görüntü yönetmeni (Toni) ve sanat yönetmeni (Michi) ekibi, dünya çapında harika güzellikte yerlerde açık hava macera çekimleriyle biliniyor. Kendi imza tarzları olan aksiyon, yaşam tarzı ve doğa kombinasyonu içeren, unutulmayacak yapımlar yaratmak için, önde gelen spor malzemeleri sağlayıcılarla işbirliği yapıyorlar. 

Scott Sports’un Chasing Trail dizisi için La Palma adasındaki zorlu dağ bisikleti rotalarında çekim yapan Görüntü Yönetmeni Toni Tillmann, bu dizide gereksinim duyduğu dinamik çekimler ile sıra dışı kamera açıları için gereken çok yönlülüğü yaratmak için flowtech 100’ün hafifliğinin, hızının, ağır yüklerle sarsılmazlığının avantajlarından yararlandı. 

Kanarya Adaları’na giden ekip, flowtech 100 tripodu Sachtler Cine 7+7 hidrolik kamera kafasına monte edilmiş bir ARRI Alexa Mini ile yükledi ve çeşitli hızlı prime lensler, 200Wh piller, kablosuz lens denetimi ve izleme ile donattı. Toni, 10 kilogramdan daha ağır çeken bu yükle bile flowtech 100 ve Sachtler kamera kafasının mükemmel çalıştıklarını belirtti.

Tillmann’larınki gibi hızlı hareket eden film ekipleri için iki destek düzeyiyle çok yönlü Cine 7+7 kafa ideal. 2-15kg arasında küçük boyutlu kamera kurulumları destekleniyor ve boost butonu yük desteğini hemen 9-22kr aralığına çıkarıyor. Yedi adımlı bağımsız yatay ve dikey sürükleme denetimi sayesinde sarsıntısız ve pürüzsüz hareket garantileniyor.

Sachtler ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.