Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Adder KVM Uzatma Çözümlerini Güçlendiriyor
Adder KVM Uzatma Çözümlerini Güçlendiriyor
26.11.2021 15:52

Bağlantı çözümleri ve yüksek performanslı IP KVM alanında küresel bir firma olan Adder Technology, ADDERLink INFINITY serisine en son eklenen ürünü duyurdu. Yeni ADDERLink INFINITY 2102 (ALIF2102), daha küçük yapılı verici ve DisplayPort bağlantıları da dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik getiriyor ve bunların tümü, en yüksek müşteri gereksinimleri için bir KVM güç merkezi sağlamak üzere birleşiyor. Popüler ALIF2000 serisinin bir parçası olan ALIF2102, verici ve alıcı olarak alınabiliyor ve Adder Technology’nin istikrarlı ve yüksek performanslı IP KVM çözümlerine katılıyor.

Adder Ürün Müdürü John Halksworth şunları söyledi “ALIF2000 serisi, müşterilerimiz için uzun yıllardır güvenilir ve kanıtlanmış bir IP KVM çözümü olmuştur. Dünyadaki binlerce KVM sisteminin merkezinde yer alıyor. Müşterilerimiz, ağlarının ve iş akışlarının sürekli değişen ortamını yansıtan bağlantı seçimi ve geçiş seçenekleri bekliyorlar ve ALIF2102 çözümü tam da bunu sunuyor. Yeni ALIF2102, mevcut ALIF2000 serisi ürünlerle de uyumlu olduğu için, müşteriler kendi istedikleri hızlarda geçiş yapabiliyorlar.”

ALIF2000 serisindeki en son güncellemeler, bağlantı söz konusu olduğunda müşteriler için tam kontrol, esneklik ve geniş seçenekler sunuyor. Mevcut DVI sürümüne ek olarak, ALIF2000 serisi artık yerel DisplayPort bağlantılarına sahip. 2560 x 1600’e kadar video çözünürlüğü desteğiyle, kullanıcılar verilerini mükemmel piksel görüntü kalitesiyle görselleştirebilirken, çoklu ses yapılandırmaları daha fazla uygulama seçeneği sunuyor.

ALIF2102 verici, aşırı raf alanı kullanımını önemli ölçüde azaltmak için yeniden tasarlanmıştır. Yeni, kompakt form faktörü, üç adet ALIF2102 vericisinin bir “U” tipi raf alanına sığabileceği anlamına geliyor. Bu nedenle, raf alanı kullanımı önemli olan durumlarda, Adder doğru KVM çözümünü sunuyor. Ve önceki modelinden %50’ye kadar daha az güç kullanarak potansiyel bir enerji tasarrufu da sağlıyor.

Adder ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.