Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Avantis V1.2 Sürümü Ödüllü Miksere Güçlü Yeni Araçlar Ekledi
Avantis V1.2 Sürümü Ödüllü Miksere Güçlü Yeni Araçlar Ekledi
23.10.2022 22:27

Allen & Heath, yeni nesil RTA motoru, Sennheiser kablosuz entegrasyonu ve dPack DEEP işlemci paketine eklenen yeni üçlü olmak üzere yeni özellikler sunan büyük bir güncelleme olan Avantis aygıt yazılımı V1.2 sürümünü piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

V1.2 sürümündeki en öne çıkan özellik, Allen & Heath’in hızlı ve doğru EQ kararları verilmesini sağlamak için PEQ eğrisinin arkasında görüntülenebilen geniş kapsamlı bir 61 bantlı çubuk veya çizgi ekranı etrafında oluşturulan yeni RTA motoru. Ek olarak, oda rezonanslarını veya miks dengesizliklerini tanımlamayı kolaylaştıran bir sonogram görünümü de sağlanır. Tüm RTA görünümleri iPad ve Director’da da görülebildiğinden, mühendisler mekânın her yerinde doğru görsel geri bildirim alabilirler.

dPack paketi, en üst düzey dLive sisteminden üç yeni DEEP işlemciyi içerecek şekilde genişletildi: Bus, miksleri birbirine ekleme yeteneği ile tanınan efsanevi bir donanım kompresörü üzerine modellendi; Source Expander, “bir kez ayarla ve unut” tarzı kolaylık için eşik ve derinliğin hızlı ve kolay kontrolünü sunar; Dual Threshold Expander ise uzman kontrolünün gerekli olduğu zorlu ortamlar için mükemmel. Ek olarak, mevcut OpTronik kompresör, yeni bir klasik 2A stili optik sıkıştırma tarzı için “Model B”yi içerecek şekilde güncellendi. Mevcut dPack sahipleri, tüm yeni dPack güncellemelerini ve modellerini ücretsiz olarak alabilirler.

Avantis’in kablosuz entegrasyonu, Sennheiser’ın hem mikserden hem de Director’dan izlenebilen 300/500, 2000 ve 2050 kablosuz mikrofonlarını içerecek şekilde genişletildi. Sessize alma, sinyal seviyesi ve pil seviye çubukları dahil olmak üzere önemli kablosuz bilgiler, Preamp sayfasından ayrıntılı bilgi ve kontrole erişilebilecek şekilde Bank görünümünden görülebilir. Sennheiser Stratejik Ortaklıklar Müdürü Simon Beesley şunları söyledi: “Son dLive entegrasyonuyla ilgili çok olumlu geri bildirimlerin ardından, bunun harika Avantis konsoluna da yayıldığını görmekten heyecan duyuyoruz. Mühendisler ve teknisyenler, en başarılı kablosuz mikrofon serimiz olan evolution wireless G3/G4 300 ve 500 ile 2000’i uzaktan dinleyip kontrol edebilecekler.

Allen & Heath ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.