Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Audient iD44 AD Çevirici ve Ses Arayüzü
Audient iD44 AD Çevirici ve Ses Arayüzü
02.04.2018 15:01

iD44 20-giriş/24-çıkışlı 24bit/96kHz yüksek kaliteli AD/DA çeviriciler, 4 adet Class-A Audient konsol mikrofon ön yükselteci ve 2 adet JFET DI USB ses arayüzü içeren bir ses çözümü. Dört Audient konsol mikrofon ön yükselteci, sınıfının lideri dönüştürücüler, ADAT genişletebilme özelliği ve çok daha fazlasıyla iD44, profesyonel ses sunarak bir Audient konsolunun ses performansını masaüstüne taşıyor.

iD44 dört adet A-sınıfı konsol mikrofon presi, ünlü kayıt konsolu ASP8024-HE ve şirketin tüm ürünlerinde bulunan ayrık devre tasarımını içeriyor. Ultra düşük gürültü ve ultra düşük distorsiyon tasarımıyla karakter eklemek için yeterli analog sıcaklık sağlayan Audient mic pro, kaynaklar için doğru bir reprodüksiyon oluşturuyor.

iD44’ün yeni yüksek performanslı AD/DA dönüştürücü teknolojisiyle ses her zamankinden daha hassas duyuluyor. Yeni nesil dönüştürücüler kayıtların en doğal çevirisi için optimize edilmiş dinamik aralık sunma üzerine tasarlanmış. İnce ayrıntıları duyun, miksler hakkında daha doğru kararlar verin ve çalmaya başladığınız andan itibaren dikkat çekici netliği deneyimleyin.

Bağlantı kurma

İki adet optik giriş ve çıkış konnektörü ile donatılan iD44, genişleme opsiyonu sunuyor. ADAT ve SPDIF desteğinin ikisini de sunan iD44, kurulumunuza uzun süreli işler ve canlı performanslar için 16 kanala kadar mikrofon ön yükselteci sağlıyor.

Zengin girişler

4 kanallı mic pre sunmanın yanı sıra iD44 klasik bir valf amplifikatörünün giriş kademesini çoğaltmak için tasarlanmış armonik olarak zengin iki adet JFET DI girişine sahip. İlham geldiğinde gitar, bas veya synth takmak yeterli. Anında kaydetmeye başlanabiliyor.

İki Bağımsız Kulaklık Çıkışı

iD44’ün gelişmiş kulaklık amp teknolojisi ile kulaklıklarınızdan ve sanatçılarınızdan maksimum verimi alın. Bir sanatçının müziği üzerinde de bir mix üzerinde de çalışsanız iD44’daki iki kulaklık amp sayesinde en yüksek potansiyelde perforformans göstermeniz için yeterli güç sağlanıyor. Her biri kendi DAC’ı ile yürütülen iD44’lerin bağımsız stereo çıkışlarıyla iki ayrı cue mix oluşturulabiliyor.

Konsol Tarzı Monitör Kontrolü

Analog konsol tasarımındaki geçmişten ilham alarak iD44 kişiye özel talkback, cut ve dim düğmeleri, mono, speaker tercihi ve cue mix izleme gibi pek çok esnek monitör kontrol özellikleri sunuyor. 

Tüm izleme fonksiyonları üç programlanabilir fonksiyon butonuna atanabiliyor. Artık yazılım kontrol özellikleri aramak veya menüler arasında dolaşmakla vakit kaybetmeye gerek yok. Sadece ihtiyacınız olan izleme işlevlerini atayın ve hızlıca kontrolü ele alın. Gerçek donanım kontrolü parmaklarınızın ucunda.

Sezgisel yazılım

iD44’ün miks yapmaya odaklı yeni yazılımı iD Mixer sadelik ve zarafet üzerine tasarlandı. Dört adede kadar stereo artist cue mix oluşturma, kanalları isimlendirme ve kişiselleştirme, ön ayarları kaydetme, donanım işlev butonlarını atama, hızlı gelişmiş yönlendirme kurulumu, ön ayarların bağımsız modda kullanımı ve çok daha fazlası mevcut. iD Mixer donanım ve yazılımı güçlü bir şekilde entegre ederek en çok ihtiyacınız olan yerde size tam bir kontrol ve güven sunup kayıt sürecini kolay bir hale getiriyor.

Audient ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 10 68 numaralı telefondan Akalın Müzik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.