Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TRT Diyarbakır’da Athensa Titlebox 7 Sistemi Kullanılacak
TRT Diyarbakır’da Athensa Titlebox 7 Sistemi Kullanılacak
22.07.2017 15:30

TRT canlı yayın araçlarında 40’a yakın Titlebox ürünüyle TRT’ye KJ çözümü sunan Athensa Techlab Türkiye, TRT’nin Diyarbakır bölgesi için de yeni nesil KJ ürünü Athensa Titlebox 7 ile TRT’ye canlı yayın araçları için KJ çözümleri sunmaya devam ediyor.

Yeni nesil Athensa Titlebox 7 sisteminde, scripting ve otomasyon desteği ile kullanıcıya özel iş akışı seçenekleri geliştirildi. Athensa Techlab Türkiye ekibi daha önce de TRT Belgesel kanalına Pebblebeach otomasyonu ve Titlebox yazılımının beraber çalışmasını sağlayan entegrasyon çözümü sunmuştu.

Ayrıca Athensa Techlab Türkiye tarafından, Athensa Titlebox 7 teknolojisi desteğiyle, kullanıcı müdahalesi gerekmeksizin Türkiye’ye özel uygulamalar geliştirilmeye devam ediliyor. Örneğin “Ramazan” otomasyonu, “Seçim” otomasyonu gibi  özel otomasyon çözümleri  son kullanıcıya 7/24 teknik destek garantisi ile Athensa Techlab Türkiye tarafından sunulmaya devam ediyor. Ramazan otomasyonu 2017 Tivibu Ramazan kanalı dahil, bir çok yerel kanal olmak üzere bu yılda 20’den fazla kanalda kullanıldı.

TV otomasyon hizmetleri ve Athensa ürünleri hakkında daha fazla bilgi için 0850 532 75 69 numaralı telefondan Athensa Techlab Türkiye’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.