Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Harman Ses Sistemleri Yeni Zelanda’da
Harman Ses Sistemleri Yeni Zelanda’da
05.10.2018 09:44

AV bütünleştirici Digital Video Technologies (DTV), Yeni Zelanda’nın ilk eSports stüdyosu LPL Studios’a Harman Professional Solutions’dan dünya kalitesinde ses çözümleri kurdu.

LPL Studios, Let’s Play Live ile SkyCity Entertainment Group arasındaki çözüm ortaklığı ile açılan son teknolojili bir eSports yayın stüdyosu. Yeni inşa edilen tesiste eSports karşılaşmaları için ses geçirmez PC, konsol ve yorumcu kabinleri var. eSports etkinliklerini 4K ve HD çözünürlüklerde çekip yayınlamak için yönetim DVT kiralayarak tesisi son teknolojili ses sistemleri, mikrofonlar ve dijital miks sistemleri içeren yüksek teknolojili yayın cihazlarıyla donattı. Bu hedeflere ulaşmak için DVT’nin işbirliği yaptığı JPRO, JBL Professional 305P MkII stüdyo monitörleri ve Studer Micro Series dijital miks sistemi sağladı.

TV denetim odası JBL 305P MkII stüdyo monitörleri ve bir MSC1 monitör sistem denetleyici ile donatıldı. DVT’nin kurduğu bir Studer Micro Series dijital miks sistemi, personelin çok sayıda analog ve dijital kaynak arasında kolayca geçiş yapmasını sağlıyor.

Oyun bölmelerinin üstlerine yerleştirilen CK31 kardioid kapsülü AKG HM1000 askı modülleri, konuklar ve kameralar için görüşü engellemeden oyunun heyecanını yakalıyor. Yorum ve analiz masalarında eller serbest yorumlama için AKG HSD271 profesyonel stüdyo kafa takımları kullanılıyorken, AKG DMS3800 kablosuz mikrofonlar sunucular için kablosuz dolaşım rahatlığı sağlıyor.

Harman ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 68 00 numaralı telefondan SF’yi arayabilirsiniz.