Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TVLogic F-7H Saha Yapım Monitörü
TVLogic F-7H Saha Yapım Monitörü
06.02.2019 15:02

Yayın donanımları ve profesyonel ekran üreticisi TVLogic maksimum 3.600 nit parlaklıkta ve HDR emülasyonlu 7 inç F-7H saha yapım monitörünü sunuyor. 

F-7H monitörün üstün 3.60 nit parlaklığı sayesinde kamera ekipleri çok parlak güneş ışığı altında bile gölgelik (hood) olmadan net ve keskin hatlı resim kalitesiyle çekimler yapabiliyorlar. F-7H 1 adet SDI girişi, 1 SDI çıkışı, 1 HDMI girişi ve 1 HDMI çıkış arabirimi ile SDI ve HDMI arasında karşılıklı çevrimler yapabiliyor. Dalga şekli, vektörskop, ses düzey göstergeleri, Focus Assist, Range Error, zaman kodu gösterimi, çeşitli Aspect Ratio ve Marker’lar, 3D LUT alımı, PQ HDR EOTF ve SLog3 dahil kamera log’ları ile HDR emülasyonu gibi tüm profesyonel özeliklere sahip.

Yekpare ve hafif bir işlenmiş alüminyum kasaya sahip F-7H sadece 760 gram ağırlıkta. İnce, “hepsi bir arada” tarzı tasarım, sağ, sol, üst ve alt taraflardaki yivli deliklerle çeşitli yapılandırmalara ve kameranın üzerine veya yan tarafına esnek montaj seçeneklerine imkan veriyor. 

Enerji DC konektör yoluyla ya da monitörün arkasına doğrudan takılabilen çeşitli pil montaj plakalarıyla sağlanabiliyor. Sert kaplamalı LCD panel ekranı lekelerden ve çiziklerden koruyor. Monitörün tepesindeki bir menü tuşu ve soldaki kaydırma tekerlekli buton kolay denetim sağlıyor. Sağ tarafta yer alan 3 adet işlev butonu, sık kullanılan işlevlere hızlı erişim sağlıyor. Monitörün altında aygıt yazılımı güncellemesi ve renk kalibrasyonu için bir USB portu var.

TVLogic iki yeni değer katan yayın monitörünü sunuyor; 17 inç LVM-171S ve 24 inç LVM-241S. Bunlar Full HD çözünürlüklü bir IPS LCD paneli, geniş renk gamı üretimi, zenginleştirilmiş kontrast oranı ve geniş izleme açısıyla TVLogic’in en üst düzey QC-Grade modelleri. LVM-171S ve LVM-241S, PQ HDR EOTF’ler, HLG ve SLog3 ile HDR emülasyon işlevi, 3D LUT desteği, çeşitli sinema kamerası log-to-linear LUT’ları, sahada kolay yükseltme ve tüm görüntü işleme özelliklerini standart olarak sunuyor. 

TVLogic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.