Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > GB Labs F-8 Nitro GO RAID Bellek Çözümü
GB Labs F-8 Nitro GO RAID Bellek Çözümü
26.03.2019 17:21

Tek kutuda sabit disk sürücü (HDD) ile katı halli sürücünün (SSD) avantajların birleştiren, eksiksiz bellek çözümü F-8 Nitro GO. Sadece üst düzey post prodüksiyon ve yayınlar için değil, uygun fiyatla geniş kapasiteli, yüksek performanslı NAS (Network-Attached Storage) isteyen herkes için ideal bir bellek deposu platformu. 

F-8 Nitro GO ile büronun sınırları geride kalıyor. Opsiyonel pelikan çanta uçakta kabin bagajı olacak kadar küçük, ama 40TB’a kadar boyutlarda yaratıcı varlıklarınızı depolayacak kadar da büyük. Bu küçük paket seyahat için ideal bir çözüm.

Küçük boyutlu ve güçlü F-8 Nitro GO, kendi sınıfındaki her işte yüksek performans gösteriyor. Nitro karma yükseltme teknolojisi ile GB Labs Velocity RAID Engine (VRE) sayesinde F-8 Nitro GO’nun birleşik performansı saniyede 800 megabayta kadar çıkıyor ve performansı kendi sınıfındaki ürünleri aşıyor.

Ses-görüntü kullanımı ve düşük gecikme için iyileştirilen Velocity RAID Engine, FastNAS deneyiminin merkezinde yer alıyor. GB Labs’a özgü bu teknoloji en az sistem kaynağı kullanarak üstün performans sunuyor.

Akıllı karma disk teknolojisi Nitro, ödüllü HyperSpace Solid State Accelerator’ü tasarlayan ekip tarafından geliştirildi. Genel amaçlı sistemlerden farklı olarak gerçek dünyada kullanıma yönelik tasarlandı ve tamamen SSD’ye yakın bir deneyimle ortak çalışılan medya iş akışlarını zenginleştiriyor. 

GB Labs 16 yıldan fazla zamandır medya ve eğlence endüstrisinde en iyi bilinen isimler için yaratıcı iş akışlarını güçlendiriyor. 

GB Labs’ın geniş kapsamlı akıllı bellek ve arşiv ürünleri, kayıttan arşive ve bu ikisi arasındaki her şeye gereksinim duyan müşterilere hizmet veriyor. Dahası, firmanın çözümlerinin çoğu, en kısa kesinti süresiyle, kolayca ölçeklendirilebiliyor. Bu ölçeklendirme yeteneği sayesinde elde edilen “gerektikçe satın al” yaklaşımı, başlangıç yatırımlarını düşük tutuyor.

Tüm GB Labs ürünlerinin merkezinde, firmanın çekirdek işletim sistemi çalışıyor. Modern dosya tabanlı iş akışlarının taleplerine göre tasarlanan, zengin özellikli bir araç seti. 

Kurulması gereken sürücü, satın alınması gereken lisans yüklerini ortadan kaldıran GB Labs sayesinde paylaşımlı bellek sahibi olmak ve kullanmak artık kolay. Karışık işletim sistemli (Mac, PC, Linux) çalışma grupları kolayca birlikte çalışarak verimliliği ve üretkenliği arttırırlarken, kritik öneme sahip varlıklar korunuyor.

Tüm FastNAS platformları firmanın kendi geliştirdiği teknolojiler sayesinde en iyi paylaşımlı bellek deneyimini sunuyor. Diğer NAS ürünlerinden farklı olarak FastNAS ağır iş yüklerini taşımak ve kararlı, güvenilir performans sağlamak için tasarlandı.

  • RAID yapılandırmasında 8 adet sabit disk sürücü
  • 256GB Nitro Hybrid Boost
  • 2 adet 1/10Gb Ethernet portu (RJ45)
  • Core 3 OS Lite
  • AFP, SMB, NFS, HTTP ve FTP çoğaltma
  • Canlı izleme araçları
  • Güçlü dosya yöneticisi
  • Bulut desteği
  • Standart Avid bin paylaşımı
  • Active Directory senkronizasyonu.

Ürün F-8 Nitro GO RAID Bellek Çözümü
Marka GB Labs
Firma Baran Bilişim
Telefon 0212 343 13 68
Web www.baranbilisim.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi