Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Neumann KH 750 DSP Bas Hoparlörü
Neumann KH 750 DSP Bas Hoparlörü
27.03.2019 12:49

Neumann KH 750 DSP, özelikle küçük boyutuyla öne çıkan, yeni bir bas hoparlörü. Küçük mekanlar için ideal bir seçenek olan hoparlör, Neumann KH 80 DSP stüdyo monitörlerini mükemmel biçimde tamamlıyor.

KH 750 DSP’deki benzersiz ve esnek 2.0/0.1 Bass Manager, bas hoparlörünün birçok farklı sistem yapılandırmasında kullanılabilmesine imkan veriyor. Kesintisiz sistem bütünleştirme için arka panelde analog ve dijital girişler ve çıkışlar, dört adet yönlendirme modu ve uyarlanabilen akustik kontroller var. Neumann.Control App for iPad, bas hoparlörünün içerisindeki birçok ek işleve erişim sağlıyor.

Yeni tasarlanan 10 inç uzun mesafeli sürücü, büyük bir mıknatıs, doğrusal motor tasarımı ve çok sert bir baskı çelik sepete sahip. Bas hoparlörleri genellikle yere kondukları için sağlam bir kafes sürücüyü kazayla zarar görmekten koruyor. Güçlendirilmiş kabinin tamamen kapalı tasarımı, mümkün olan en hızlı geçiş tepkisini getiriyor. İki adet analog XLR çıkışı ve iki de analog XLR girişi dengeliler. 192 KHz 24 bit dijital giriş, AES3 ve S/P-DIF sinyalleri kabul edebiliyor.

KH 750 DSP müzik yayın, post prodüksiyon stüdyolarında, takip, miks ve master kayıt oluşturmak için kullanılabiliyor. Kasasının derinliğinin büyük oranda azaltılması sayesinde KH 750 DSP evde ve yayın stüdyolarında yaşanan kısıtlı alanlara uyum gösteriyor.

Neumann ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 37 50 numaralı telefondan Metan’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.