Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Neutrik’ten Yeni Dante I/O Arabirimi
Neutrik’ten Yeni Dante I/O Arabirimi
27.03.2019 16:32

Ses ağları olmayan bir ses-görüntü endüstrisi hayal etmek artık imkansız. Ses ağları yönlendirmeyi kolaylaştırmada ve günlük çalışmaları desteklemekte önemli rol oynuyorlar. Dante ağlarının içerisine analog aygıtları bütünleştirme gereği hala güçlü. Bir arabirim mevcut güvenilir aygıtları var olan bir ağ ile bütünleştirmeyi mümkün kılıyor. Neutrik’in akıllı NA2-IO-DLINE Interface arabirimi sayesinde bu bütünleştirme birkaç kısa adımda tamamlanabiliyor.

Neutrik AG ürün Müdürü Florian Frick şunları söyledi: “Müşterilerden aldığımız birçok ricaya yanıt olarak, analog dünyayı Dante dünyasına bağlayan kablo tabanlı bir ürün geliştirdik.” Neutrik yeni ağ sonu aygıtıyla sunduğu iki giriş ve iki çıkışla aynı anda dört analog sinyalin bağlanmasına imkan veriyor. “Sinyallerin iletilmeleri aynı zamanda yeni aygıtlara yatırım yapma gereğini ortadan kaldırıyor. Bununla birlikte, teknik olanakların maksimum avantajlarından yararlanmak mümkün.

Dante I/O Interface aşırı kullanım koşullarına göre iyileştirildi ve giriş ile çıkış sinyal çevriminin yanı sıra tipik Neutrik özelliklerini de sunuyor; gövdesi tam olarak sabitleniyor ve kilitlenen bir etherCON bağlantısı ile donatılmış. Geniş kapsamlı kullanım için adaptör bağımsız bir aygıt, zemin prizlerinde, 19 inç aygıt raflarında çok işlevli olarak kullanılabiliyor. 

Frick sözlerine devam etti: “Yeni NA2-IO-DLINE Adapter’ların gelişiyle bir kez daha müşterilerimizi göz önünde tutmayı ve ellerine uygun bir çözüm sunmayı başardık.”

Neutrik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.