Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Işık Gösterisinde Harman RUSH UV Işıklar
Işık Gösterisinde Harman RUSH UV Işıklar
28.03.2019 10:08

iGuzzini’nin Light First sergisinin bir parçası olarak Harmeet Singh Issar ile Sanjeev Nangia, “WYSIATI (What You See Is All There Is). Or is it?” adlı bir sanat kurulumu yarattılar. WYSIATI izleyen kişinin durduğu yere göre farklı biçimler alıyor, insanları durmaya, yansıtmaya ve yeni bir bakış açısı almaya yöneltiyor. Bu etkiyi yaratmak için Isaar ve Nangia Hindistan’ın önde gelen mimari aydınlatma uzmanı Design Matrix’e başvurdu. Design Matrix yüksek çıkışlı ultra parlak UV ışıkları nedeniyle Martin by Harman RUSH PAR 4 UV ile RUSH BATTEN 1 HEX ışık kaynaklarını tercih etti.

WYSIATI ışık kurulumu üç şeritli bulvarda flüoresan renklendirici, tel kafes ve yüksek parlaklıkta sıralı aynalar kullanılarak oluşturuldu. RUSH PARA 4 telden heykeli ultra parlak UV LED ışıkla aydınlatarak, izleyiciler serginin etrafında hareket ettikçe her yüzeyin dokusunu sürekli değiştiriyor. RUSH BATTEN 1 HEX ışık kaynakları denetlenebilir elektronik kısma, flaş, yanıp sönme efektleriyle tasarımcılara çeşitli heyecan verici görüntüler yaratma olanağı sunuyor.

RUSH PAR 4 UV

Parlak bir tek lensli UV LED PAR olan kaynak, siyah ışık uygulamalarına yönelik. Yüksek çıkışlı ultraviyole ışık için 100 Watt güçte bir COB 400 nm UV LED bir yansıtıcıya yerleştirilmiş. Sessiz çalışma için regüleli hava soğutması var. Elektronik kısmalı ve flaşlı ışıkla birlikte, zemine ve tavan kafeslerine montaja uygun destek elemanı veriliyor. RUSH PAR 4 UV çeşitli gece hayatı mekanları, sahneler, konserler için uygun.

RUSH BATTEN 1 HEX

Ultra parlak 12 hücreli, renkli UV yaygın ışık kaynağı RUSH BATTEN 1 HEX, eksiksiz piksel denetimi sunuyor. 12 Watt RGBAW+UV altılı LED içeren RUSH BATTEN 1 HEX, renkli, beyaz ve siyah ışık uygulamaları için yoğun ışık sağlıyor. Piksel eşleştirme, denetlenebilir elektronik kısma, flaş, yanıp sönme efektleriyle tasarımcılar çeşitli cazip görüntüler elde edebiliyorlar. Çıkarılabilen bir ışık yayıcı/lens ışık demet açısını 25 dereceden 32 dereceye çıkarıyor. Zemin ve tavan kafesi için destek parçaları mevcut. LED kaynak ve sağlam, hafif yapısı, canlı gösteriler, televizyon etkinlikleri, sahneler, konserler ve gece kulüpleri için ideal. 

Martin by Harman ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin  Elektronik’i arayabilirsiniz.