Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TitleBox CG ile Fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması
TitleBox CG ile Fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması
27.05.2019 11:12

Fizy sponsorluğunda, liselilerin hayalini gerçekleştiren Liselerarası Müzik Yarışması 22. kez yola çıktı. “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip yarışmada liseliler yarıştı.

Türkiye’nin 81 ilinden binlerce lise öğrencisine ev sahipliği yapan sahne, 22. senesinde de hayallerinin peşinden koşan liseli yetenekleri ağırladı. Türkiye’nin dijital müzik platformu Fizy sponsorluğunda, Serhat Hacıpaşalıoğlu liderliğindeki End Productions tarafından yürütülen dünyanın en uzun soluklu müzik yarışmasının, geçen seneki muhteşem finalinde, Nükhet Duru, Sertab Erener, Fuat Güner, Kalben, Ece Seçkin, Güliz Ayla, Çağatay Akman ve Demet Sağıroğlu gibi ünlü isimler gençlere destek vererek bu heyecana ortak olmuştu. 

Fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması için liseliler okullarında hazırlıklarını tamamlarken, organizasyon için de sürprizlerle dolu çalışmalar başladı. Geçen 21 senede liseli gençleri idolleriyle buluşturan yarışmada, bu sene de birçok ünlü isim gençlerin yanında olarak onlara destek verdi.  

Canlı yayında TitleBox CG yazılımı tercih edildi. TechLab Türkiye’nin uzman ekibinin desteği ve TitleBox ile canlı anlatımın yanı sıra gösterilen okul, kurul, temsilci, sanatçı ve sonuç bilgisi gibi grafikler güzel bir canlı yayın yapılmasına katkı sağladı.

TechLab ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 532 75 69 numaralı telefondan TechLab Türkiye’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.