Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ZYLIA ZM-1 Ses Kayıt Çözümü İnternet Mağazasında
ZYLIA ZM-1 Ses Kayıt Çözümü İnternet Mağazasında
18.06.2019 13:56

3D ses kayıt ve yapım alanında çalışan Zylia, Avrupa piyasasında yaygın satılan Ambisonics mikrofonunu satmak için bir internet mağazası açtı. Shop.zylia.com adresindeki online mağazada ZYLIA STANDARD, ZYLIA PRO setleri, ZYLIA PRO, ZYLIA Studio PRO ve ZYLIA Ambisonics paketleri için en son yazılım güncellemeleri ve özel aksesuarlar var. 

Zylia kurucularından Operasyon Müdürü Piotr Szczechowiak şunları söyledi: “Kendi internet mağazamızı açmaktan ve ZYLIA ZM-1’in üstün teknolojisini tüm Avrupa’daki müzisyenler ve ses mühendisleriyle paylaşmaktan mutluyuz.

Müzisyenler, ses mühendisleri, Podcast yayıncıları ve 3D ses ile çalışan yaratıcılar için tasarlanan Ambisonics tam küre şeklinde saran ses formatı ve sanal gerçeklik çözümü ZYLIA ZM-1, yüksek kaliteli müzik ve uzamsal çözünürlüklü kayıtlar için üstün bir çözüm olarak sanal mikrofon teknolojisiyle sınırsız ses işleme sonrası seçenekler sunuyor. Bu küçük boyutlu ve hafif küresel mikrofon, 19 adet yüksek kaliteli MEMS mikrofon sensörü içeriyor ve ZYLIA Studio, ZYLIA Studio PRO, ZYLIA Ambisonics Converter yazılımlarıyla yapılandırılıp değiştirilebilen 48KHz/24 bit çözünürlükte, 360 derece ses yakalama sağlıyor. 

Mikrofon yazılımla birlikte kendisini çevreleyen ses kaynaklarını otomatik olarak tespit ediyor ve bu sesleri daha sonra dijital bir ses iş istasyonu üzerinde kurgulanmak üzere ayrı kanallar olarak yakalıyor. Portatif sistem hem veri aktarımı hem de güç kaynağı için sadece bir USB bağlantısı yoluyla Mac, PC veya Windows tablet bilgisayarlara bağlanabiliyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi