Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ZEISS Batis Lensleri İletişim Kampanyası
ZEISS Batis Lensleri İletişim Kampanyası
24.07.2019 12:57

ZEISS Batis için bütünleşik 360 derece iletişim kampanyası, ZEISS Look’un ne olduğunu açıklıyor. ZEISS Tüketici Ürünleri Kamera Lensleri Ürün Müdürü Björn Pados: “Fotoğrafçılar ZEISS lenslerle yakaladıkları fotoğrafları neyin bu kadar özel yaptığını açıklarken tutkuyla ZEISS Look’tan bahsediyorlar.” Bu iletişim kampanyası benzersiz görsellerin nasıl yaratıldığını ve fotoğrafçılara bu kadar yaratıcı çekimler yaparken ZEISS lenslerin hangi teknik özeliklerinin yardımcı olduğunu göstermeyi hedefliyor. 

Kampanya fotoğrafçı Ed Norton’un Marakeş yolculuğunu anlatan bir film etrafında şekilleniyor.

ZEISS Batis lens ailesi aynasız Sony (Alpa 7 ve Alpha 9) tam kare kameralar için özel olarak geliştirildi ve tüm E-Mount yuvalı kameralarla uyumlu. 18 ile 135 milimetre arasında beş odak uzunluğu var. Aynasız kameranın hafif yapısında yüksek performans ve görüntü kalitesi sunuyor.

ZEISS Batis – her nesne için doğru lens.

Kampanyanın merkezindeki filmde İngiliz seyahat ve manzara fotoğrafçısı Ed Norton Marakeş’e gidiyor. Filmde Norton ZEIS Look görünümünün neler hissettirdiğini anlatıyor. Fotoğraflarının kalitesi ve renkleri insanları hareketli Fas kenti ve çevresine götürüyor. Filmde ZEISS Consumer Products Sistem Tasarımı Direktörü Johannes Zellner elde ettikleri görüntüleri yaratmak için gereken teknik özellikleri tartışıyor. Bunlardan birisi, fotoğrafçıların doğal renkler yaratmalarını sağlayan ZEISS T çok katmanlı kaplama ile ışığı çok geçiren lenslerin birlikteliği. 

ZEISS ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.