Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > LynTec XPC Serisi Ödül Aldı
LynTec XPC Serisi Ödül Aldı
20.07.2019 18:23

Profesyonel ses, görüntü ve ışık (AVL) sistemleri için yenilikçi elektrik enerjisi çözümleri üreten LynTec’in yeni Xtend Power Control (XPC) serisi, ABD’nin Florida eyaletinin Orlando kentinde gerçekleştirilen InfoComm 2019 fuarında Sound & Video Contractor tarafından sunulan Future Best of Show Award ödülüne değer görüldü. XPC uzaktan relay modüleri ve bağımsız çalışan denetleyici, şirketin geniş enerji denetim seçeneklerine neredeyse sınırsız esneklik katıyor.

LynTec’in yeni XPC uzaktan relay modüleri şirketin relay panellerinin ve motorlu devre kesicilerinin geleneksel erişiminin ötesine geçiyor. Metal bir küp içerisindeki modüller aygıt raflarına, kamera donatımlarına, hoparlör gruplarının arkalarına veya donanımın bulunduğu her yere konabiliyor. Her modülde bir elektrikli bağlantı, enerji fişi ve Ethernet portu var. Bütünleştirme basit; modülü bir güç kaynağına ve ağa bağlayın, ve enerji denetimi gereken aygıta takın. Kullanıcılar LynTec’in IP tabanlı grafik kullanıcı arayüzünü (GUI) kullanarak her aygıt için denetimi ayarlayıp kişisel tercihine göre düzenleyebiliyor.

XRM 20 Relay Module

İki tam çift yönlü fişi denetlemek için iki bağımsız relay içeren, bağımsız çalışan bir 20 Amperlik küp kasalı aygıt.

XRM 30 Relay Module

Tek bir 30A L5-30 prizi denetlemek için iki tek relay içeren, bağımsız çalışan bir 30 Amperlik küp kasalı aygıt.

XRS 20 Rack Sequencer

Her birisi kendi relay anahtarına sahip üç adet tam çift yönlü prizi denetlemek için 20 Amperlik bir devreden enerjisini alan 1RU boyutlu kabin rafı montajlı kasa.

XRS 80 Rack Sequencer

Her birisi kendi relay anahtarına sahip dört adet karşılıklı tam çift yönlü bağlantıya enerji veren dört taneye kadar 20 Amperlik devreyi yönetebilen, telli dikey raf montajlı şerit.

Bağımsız çalışan XPC denetleyicinin sunduğu LynTec’in güvenilen RPC denetim çözümü, daha önce sadece LynTec’in RPC serisi motorlu devre kesici panelinde, RPCM mobil distro, RPCR duvar montajlı relay paneli ve NPAC raf montajlı relay panelinde vardı. Artık müşteriler tanıdık oldukları popüler ve zamanın testinden geçmiş RPC denetleyicinin özeliklerinin ve yeteneklerinin avantajlarından, bağımsız çalışan bir 1RU raf montajlı kasayla yararlanabiliyorlar. Böylece önceden yapılandırılan denetlenebilir devre kesiciler veya relay’ler satın almak gerekmiyor ve müşterilere geniş bir alandaki relay modüllerini uzaktan yönetme imkanı sunuluyor. Ayarlanması, çalışması ve bakımı kolay denetleyici, birden fazla denetim bölgesi ve protokolü üzerindeki aydınlatma ve AV sistemlerini denetleyebiliyor ve kişisel tercihe göre ayarlanabilen adım hızları ve gecikme ayarları sunuyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi