Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > JVC Connected CAM Studio Canlı Yapım ve Akış IP Çözümü
JVC Connected CAM Studio Canlı Yapım ve Akış IP Çözümü
26.09.2019 16:47

JVCKENWOOD Connected CAM Studio canlı yapım ve akış stüdyosu çözümünü sergiledi. Spor ve diğer canlı etkinlikler için tasarlanan kendine yeterli “denetim odalarında”, NDI ve SRT (Secure Reliable Transport) görüntü akış protokollerini destekleyen dört (KM-IP4100) veya altı (KM-IP6000) IP girişli bir yapım anahtarlama donanımı var. Sistem NDI ve SRT akış protokollerini destekliyor.

IP iş akışlarını iyileştirmek için tasarlanan Connected CAM Studio girişleri, HD-SDI ve HDMI kaynakları da destekliyor. Diğer bütünleşik özellikleri arasında bir ses mikseri, şablonlar içeren dahili CG, dört DSK katmanı, oynatım yapabilen bir klip belleği var. Canlı spor yapımına özel işlevleri olarak otomatik çok kanallı hızlı tekrar oynatım, yavaş hareketli gösterim, skorlar ve saatler için bütünleşik spor CG sunuyor.

Dahili bir H.264 kodlayıcıya sahip Connected CAM Studio, 10 Mbps’a kadar hızlarda 1080p’ye kadar formatlarda görüntü akışı yapabiliyor ve aynı anda RTMP ve MPEG-TS çıkışını, Facebook Live ve diğer içerik dağıtım ağlarıyla (CDN) doğrudan akış bütünleşmesini destekliyor. Çıkış seçenekleri arasında özel amaçlı HD-SDI ve HDMI portları, ve çoklu görüntüleme ile program izleme için bir HDMI Display Port var. Sistemde tüm kameraların aynı anda ISO kaydı yapılabiliyor ve ayrıca kullanıcılar program çıkışı ile görüntü akış çıkışını kaydedebiliyorlar.

JVC’nin Zero Config özelliği, diğer JVC kameralar gibi aynı LAN ağına katılan her türlü IP özellikli JVC kamerasının tek tıklamayla otomatik yapılandırılmasını sağlıyor. Connected CAM Studio, robotik PTZ yapım kamerası KY-PZ100 için eksiksiz pan-tilt-zoom denetimi dahil JVC kameralarıyla bütünleşik uzaktan kumanda sağlıyor.

Haber, spor, eğitim ve diğer piyasalara yönelik eksiksiz bir IP prodüksiyon iş akışı sunan Connected CAM Studio, daha küçük ekiplerle daha dinamik çok kameralı çekimler sağlayan, ekonomik bir canlı yapım çözümü.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.