Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Roland Professional A/V
Roland Professional A/V
01.10.2019 11:36

V-60HD V2.5 Video Switcher

V-60HD HD Video Switcher, hızla Cubie, SKAARHOJ ve JVC gibi iş ortağı şirketlerin tercih ettiği switcher haline geliyor. Sistem yazılımı Ver.2.5, Panasonic PTZ kameraların ana parametrelerinin LAN üzerinden V-60HD’den kontrol edilmesini sağlıyor ve özel kamera kontrolörü ihtiyacını ortadan kaldırıyor. JVC PTZ kameralara yönelik destek zaten Ver.2.0’de mevcuttu. V-60HD Ver.2.5 yazılım Haziran 2019’da indirilebilecek.


V-02HD Çok Formatlı Görüntü Mikseri

Roland’ın çok yönlü V-02HD çok formatlı görüntü mikseri çok sayıda ayrı ünitenin yerini alıyor; bir anahtarlama aygıtı, yüksek kaliteli ölçeklendirici, giriş genişletici, ses çözümü ve hat içi görüntü efektleri ve birleştirme sunuyor. Portatif ama güçlü V-02HD sayesinde uzmanlar sorun gidermekle uğraşmak yerine sahnelerin çekimi ve etkinliklerin yapımı üzerinde yoğunlaşabiliyorlar. Mikro ölçekte bir anahtarlama masası olarak nitelendirilebilecek V-02HD, cihaz kutularına ve kamera çantalarına sığabilecek kadar küçük. Hafifliği mobil görüntü uygulamaları için ideal. 


V-600UHD 4K HDR Görüntü Anahtarlama Masası

V-600UHD 4K iş akışlarına talep ve bütçe izin verdiği şekilde geçmeye yardımcı oluyor. Roland’ın Ultra Scaler teknolojisi sayesinde her giriş üzerinde ölçeklendirme sağlandığı için, aynı anda Full HD ve 4K kaynaklar kullanılabiliyor ve birden fazla çözünürlükte çıkış yapılabiliyor. Sorunsuz, görsel olarak etkileyici yapımlar için Full HD iş akışlarında 4K kamera kaynaklarının yüksek piksel yoğunluğundan da yararlanılabiliyor. V-600UHD yüksek dinamik aralık (HDR) kullandığı için etkinlikler çok iyi görünüyor. Sadece daha fazla piksel değil, bir resmin en karanlık ve en parlak alanlarında ayrıntıları koruyan daha dinamik pikseller de görülüyor. 

proav.roland.com

Önceki Makale
Ross
Sonraki Makale
Rohde&Schwarz
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi