Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > L-Acoustics A Serisi Lansmanına Yoğun İlgi ve Katılım
L-Acoustics A Serisi Lansmanına Yoğun İlgi ve Katılım
19.10.2019 13:18

Dünya ses endüstrisinin devi L-Acoustics, yeni A Serisi ürünlerinin dünya lansmanını yapar yapmaz; A+SF Türkiye’deki müşterilerle bu seriyi buluşturma kararı aldı. Ve 25 Eylül tarihinde Uniq İstanbul’da tüm gün süren bir etkinlik organize etti. Etkinliğe katılım beklentilerin çok üzerindeydi, yoğun bir katılımcı topluluğu keyifli zaman  geçirdi.

L-Acoustics yeni A serisinin 50 - 5000 kişi kapasiteli performanslara yönelik esnekliği, montaj kolaylığı, ayarlanabilir açılı Panflex özelliği bir ilke imza atarak sektöre yeni bir dinamik katıyor. Uzun ve yorucu montaj sürelerini minimuma indiren tasarımının özellikle kiralama sektöründe etkili olacağı düşünülüyordu, ve lansman süresince alınan geri dönüşler de bu gerçeği doğruladı. A+SF’nin önceliği, sektör dinamiklerini inceleyerek müşterilerine avantajlar sunmak için onları her zaman rakiplerinden bir adım öne taşıyacak teknolojiler ve sistemlerle destek vermek oldu. A+SF, L-Acoustics’in A serisi ürün gamında A15 Focus & Wide, A10 Focus & Wide ve KS 21 Subwoofer ürünleriyle müşterilerine her uygulamada sonsuz esneklik sağlayarak desteğine devam ediyor. 

A serisinin Türkiye sektörüne tanıtılması amacı ile hazırlanan lansmana gösterilen yoğun ilgiden dolayı A+SF ailesi müşterileri ve çözüm ortaklarına çok teşekkür ediyor. L-Acoustics, sektörde lider marka bayrağını taşırken Türkiye pazarına gösterdiği yoğun ilgi ve destekle başarılı çözümlere imza atmaktadır. Yeni başlattığı hizmet ile artık A serisi sahiplerini de global kira ağına dahil ederek dünya çapında işbirliklerine zemin hazırlayan L-Acoustics, bu yeni adımı ile kullanıcılarına yeni avantajlar sağlamaktadır.

L-Acoustics ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.