Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > SWIT FLOW ile Kablosuz Görüntü İletimi
SWIT FLOW ile Kablosuz Görüntü İletimi
23.10.2019 16:33

NP-F DV plakalı ve yüksek kazançlı antenli 150 metre mesafeye 3GSDI ve HDMI iletim yapan FLOW500 ve 600 metreye 3GSDI ve HDMI iletim yapan FLOW2000, aynı küçük boyutlu verici ve alıcılar içeriyor.

Çoklu yayın ve çift şifreleme

Çözümler 1 vericiden 4 alıcıya güvenli çoklu yayını destekliyorlar. Çekimleri korumak için verici ile alıcılar birbirleriyle eşleştiriliyorlar ve özel iletim protokolü ve AES128 ile iki kez şifreleniyorlar. 

Parazit önleyici iletim

Dahili kablosuz frekans tarayıcılı sistem o anki ortama göre 5.1 ile 5.9 GHz arasındaki en iyi kablosuz kanala otomatik olarak atlayarak, güvenilir ve parazitsiz bir iletimi garantiliyor. Kablosuz kanallar arasında manuel olarak da geçiş yapılabiliyor. OLED ekran görüntü formatını ve kablosuz sinyalin gücünü gösteriyor. SWIT FLOW dinamik frekans seçimini (DFS) destekliyor. 

Duvarları geçen performans

Sinyalleri duvarların içinden daha güçlü geçirmesi sayesinde SWIT FLOW ürünleri sıradan 5 GHz kablosuz vericilerle karşılaştırıldığında görüntü iletimini daha az bozulma ve veri kaybıyla gerçekleştiriyor. 

Saat ayarı ve renk reprodüksiyonu

Alınan sinyalin siyah düzeyi, sinyal gürültüsü ve renk reprodüksiyonu açılarından kaliteyi garantilemek için SWIT FLOW serisi ürünler kablosuz sinyal alımında sinyalin saatini yeniden ayarlıyor ve doğru renk reprodüksiyonu gerçekleştiriyor.

SWIT ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 328 15 15 veya 0533 727 02 88 numaralı telefonlardan Pil Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.