Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sony Virtual Production
Sony Virtual Production
23.10.2019 17:14

Sony Virtual Production ile herkes, her yerde canlı etkinlik yayınını kontrol edebilir.  Amazon Web Hizmetleri tarafından desteklenen bu talep üzerine çözüm, birden çok platform üzerinden küresel bir kitleye anında etkinlik yayını yapar. Kamera değiştirme, altyazı ekleme, yorum kontrol etme gibi işlemlerin hepsini bulutta yapın. Ekstra altyapı olmadan, sadece internet bağlantısıyla profesyonel akış çekimini paylaşın.

Virtual Production’ı nasıl kullanabilirsiniz?

Virtual Production, canlı bir etkinliği birden çok platformda aynı anda paylaşmanın kolay ve ekonomik bir yoludur. Esnek abonelik hizmeti, kurumsal toplantılardan müzik festivallerine, e-spordan defilelere kadar etkinliklerin çekimini dinamik olarak kontrol etmenizi ve istediğiniz şekilde, kitleniz talep ettiğinde yayınlamanızı sağlar.

Virtual Production Red Bull ile yola çıkıyor

İsviçre dağlarındaki çetin koşullarla birlikte sınırlı prodüksiyon bütçesi, yılda bir yapılan Alpenbrevet motosiklet yarışının çekiminde geleneksel naklen yayın yöntemlerinin kullanılamayacağını gösteriyordu. Red Bull’un Sony Virtual Production’ı kullanarak küresel sosyal medya kitlesiyle etkinliğin tüm heyecanını nasıl paylaştığını görün.

Nasıl çalışır?

Kolay kurulum

Sadece dizüstü bilgisayar, kablosuz kamera ve ses kombinasyonuyla, normal bir internet bağlantısı üzerinden canlı etkinlik akışı yapın.

Profesyonel görsel ve ses

Bulut tabanlı çalışma; doğru kareli anahtarlamayı, görsel karıştırma özelliklerini, ses takibini ve önceden kısmalı dinlemeyi, tam ses ve video akışı senkronizasyonunu ve ayrıca program akış kaydını destekler.

Uzaktan prodüksiyon

Kamera değiştirme, ses miks ve grafik ve altyazı ekleme gibi işlemlerin hepsi, tarayıcı arabirimi üzerinden yapılır ve naklen yayın araçlarına veya yayın çıkış bağlantısı hizmetlerine gerek kalmaz.

Ölçeklenebilir çözüm

Tek bir operatör, bir dizüstü bilgisayardan altı adede kadar kablosuz kamerayı kontrol edebiliyor ve düşük gecikmeli RTMP akışı kullanarak üç paralel kanaldan çıkış yapabiliyor.

Sosyal medya entegrasyonu

Sosyal medya akışlarıyla altyazı entegrasyonu ve yorumların canlı kontrolü sayesinde, izleyicilerle daha iyi bir ilişki ve daha dinamik bir prodüksiyon elde ediliyor. 

Uygun maliyetli

Hizmet olarak yazılım, talep üzerine kurulu yapı, sadece kullandığınız kadar ödeme yapmanızı sağlıyor.

Kalite Güvencesi

Bazı akış çözümleri, yavaş veya değişken internet bağlantıları üzerinden canlı etkinliklerin zenginliğini yansıtmakta zorluk yaşar. 

Eşsiz QoS (Hizmet Kalitesi) teknolojilerimiz, gerçek ağların sınırlamaları altında bile, Sony Virtual Production’ın hatalar veya kare düşüşleri olmadan, kitlenize en iyi görüntüleri sunmasını sağlar.

Ücretsiz denemeyle 20 saat yayın süresi elde edin!

İster moda vlog’u ister e-spor organizasyonu yapın veya kurumsal ilkelerinizi paylaşın, Virtual Production, canlı etkinliğinizi yansıtacak ve gerçekten iyileştirecek, yüksek kaliteli, çok platformlu içerikler sunmanızı sağlar.

Şimdi Virtual Production’ı kendiniz deneyebilirsiniz. Hemen ücretsiz denemenizden faydalanın ve etkinlikleri canlı olarak dünyayla paylaşmaya hazır olun.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.