Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Zoom ile Sennheiser AMBEO for VR Ortaklığını Genişletiyor
Zoom ile Sennheiser AMBEO for VR Ortaklığını Genişletiyor
23.10.2019 21:05

Ses uzmanı Sennheiser ile görüntü için ses üreticisi Zoom, sanal gerçeklik (VR) işbirliğine yönelik AMBEO for VR’yi yeni Zoom F6 ve Zoom F8n saha kayıt aygıtları ile genişletiyor. Her iki modelde de bulunan AMBEO A-B yazılımı, AMBEO VR Mic mikrofonun A sinyallerini, doğrudan sinyal işleme uyumlu Ambisonics B formatına çeviriyor. Zoom, VR ve AR yapımcılarına kusursuz iş akışları yaratmayı hedefleyen AMBEO for VR çözüm ortaklığı programının başlangıçtan beri bir üyesi.

AMBEO Immersive Audio Direktörü Veronique Larcher şunları söyledi: “Zoom F4 ve F8’in yanı sıra AMBEO for VR programına yeni katılan F6 ile F8n, VR ve AR içerik yaratıcıları arasında popüler saha kayıt aygıtları. Benzer şekilde, AMBEO VR Mic AR ve VR alanlarında önde gelen Ambisonics mikrofonu, ve kayıt aracında doğrudan AMBEO çevrim yazılımının olması, prodüksiyon iş akışlarını büyük oranda kolaylaştırıyor.

Zoom Corporation CEO’su Masa Iijima yorum yaptı: “Zoom’da biz yeni ses teknolojilerinin nasıl geliştiğini yakından gözlemliyoruz ve AR ile VR prodüksiyonlarının sürekli arttığını görüyoruz. Bu yenilikçi kayıt çözümünü yeni F6 ve F8n saha kayıt aygıtları ile birlikte profesyonellere ve yaratıcılara sunmak için Sennheiser AMBEO ile ortaklığımızı genişletmekten memnunuz.

Hem 32 bit gezer kayıt hem de ikili A-D çeviriciler içeren ilk profesyonel saha kayıt aygıtı Zoom F6, benzersiz miktarda dinamik aralık sağlıyor.

Sennheiser ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 37 50 numaralı telefondan Metan’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.