Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Panasonic Business Europe Reality ile Sanal Stüdyo Teknolojisini Sergiledi
Panasonic Business Europe Reality ile Sanal Stüdyo Teknolojisini Sergiledi
30.10.2019 09:56

Panasonic Business Europe ile Zero Density, televizyon kanalları için endüstrinin en fotoğraf gerçekçiliğindeki sanal stüdyo ve arttırılmış gerçeklik ürünü Reality ile Panasonic’in “hepsi bir arada” tarzı 4K PTZ kamerası AW-UE150’yi bir araya getiren uygun maliyetli bir sanal stüdyo prodüksiyon çözümü oluşturdular. Reality ile AW-UE150 ilk olarak Belçika’nın Notele kentindeki bölgesel bir televizyon istasyonunun green box stüdyosunda kuruldu. Kanal yepyeni teknolojisiyle ilk yayınını Belçika seçimlerinde gerçekleştirdi.

AW-UE150’yi Reality’ye başarıyla uyarladıktan sonar Panasonic Business ürünlerini en son sanal stüdyo teknolojileriyle sergilemek için bir green box stüdyosu kurdu. Zero Density’nin bölgesel çözüm ortağı KST Moschkau and Mondlicht Studios en doğru ve gerçekçi sanal unsurlar olarak bir grup Panasonic ürününü tasarladı. Sanal ve arttırılmış gerçeklik unsurlarını gerçek zamanda sunmak için Reality’nin en son sürümü 2.8 kullanıldı. 

En iyi gerçek zamanlı düğüm tabanlı kompozitör Reality, gerçek zamanda tek bir yazılımda görüntü giriş-çıkış, birleştirme ve render özellikleri barındıran gerçek zamanlı görsel efektler sunuyor. Reality 3D render için en fotoğraf gerçekçiliğindeki gerçek zamanlı oyun yazılımı olan Epic Games Unreal Engine kullanıyor. Reality gelişmiş gerçek zamanlı görsel efekt yetenekleriyle mümkün olan en fotoğraf gerçekçiliğinde birleşik çıkışı garantiliyor. 

Çözüm için BlackTrax Real-Time Tracking sistemi, KST-CamBot.system, Mondlicht Studios, Panasonic Business Europe ve Zero Density birlikte çalıştı.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.