Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Klotz RC6ARR Çift Kat Korumalı RamCAT Ağ Kablosu
Klotz RC6ARR Çift Kat Korumalı RamCAT Ağ Kablosu
30.10.2019 10:20

Klotz RC6ARR ağ kablosu, 500 MHz frekans için geliştirilen bir RamCAT kablo. 10 Gbit/s iletim hızları ve 100 metreye kadar iletim mesafeli tüm uygulamalar için uygun.

Dayanıklı kablo dört adet bükümlü çift AWG 23/1 yekpare iletken ve 100 ohm karakteristik empedansa sahip. Her bir çiftin eşit döşeme uzunluğu ve merkezi PE dolgulu gelişmiş kablo bükümü, yakın uç paraziti NEXT (near-end crosstalk) ve uzak uç paraziti FEXT (far-end crosstalk) değerlerini en aza indirmek için tasarlandı. 

Çapraz şekilli PE merkez dolgu, dengeleyici orta ceket ve aşınmaya karşı dayanıklı PUR dış ceket, kablonun turnelerde mobil kullanıma uygun olmasını sağlıyor. Çift koruyucu kılıf (SF/UTP) elektromanyetik girişime karşı güvenilir bir biçimde koruyor. Uzun ömürlü Telegartner MFP8 IE serisi konektörler ürünü tamamlıyor. Klotz RC6ARR ağ kablosu tüm 1000Base-T ve 10GBase-T Ethernet uygulamaları için ideal bir çözüm. Kablo yapısı gereği geriye dönük uyumlu ve Dante, AVB, AES50, CAT üzerinden MADI gibi tüm yaygın uygulamalar için kullanılabiliyor.

Klotz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.