Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Audinate Dante Virtual Soundcard ile Ses Ağı
Audinate Dante Virtual Soundcard ile Ses Ağı
30.10.2019 10:28

Dante AV ağ teknolojisinin geliştiricisi Audinate, Type-1 hipervizörler (sanallaştırma teknolojisinde ana işletim sisteminin birden fazla misafir işletim sistemini çalıştırabilmesini sağlayan ara katman) kullanılarak sanal Windows ortamlarında kurulum için Dante Virtual Soundcard ses kartını sunuyor. Bu güncelleme özellikle veri merkezlerine, stüdyolara, sunucu gruplarına ve kampüslere Dante ses ağı kurmak isteyen yayıncılar, eğitimciler ve kurumsal kullanıcılar için önemli. Dante Virtual Soundcard sanal makineler üzerinde çalışan ses arabirimleriyle doğrudan haberleşerek, medya oynatımının dağıtılmasına ve merkezi kayıt yapılmasına imkan veriyor. 

Dante Virtual Soundcard ağ bağlantılı ses için herhangi bir bilgisayarı bir Dante uç noktasına dönüştürüyor. Sağladığı standart bir WDM veya ASIO ses arabirimi, kurulu herhangi bir ses yazılımının standart 1Gbps ağı üzerinden Dante özellikli QAV uç noktalarına 64 adede kadar kayıpsız ses gönderip almasını sağlıyor. Bilgisayar tabanlım medya yürütme, çok kanallı kayıt ve ders kaydın için ideal bir çözüm olan Dante Virtual Soundcard, çok sayıda satıcının ürettiği iki binden fazla Dante yetenekli ürün ile yüzde 100 uyumlu. 

Audinate Ürün Müdürü Nick Mariette şunları söyledi: “Dante Virtual Soundcard dünya çapında binlerce ağ üzerinde profesyonel kayıt ve çalma için altın standart haline geldi. Dante Virtual Soundcard’ı ses endüstrisinin en güçlü ürünü yapan güvenilir yüksek performansın aynısının sanal ortamlarda da elde edilebilmesini istiyoruz.

Audinate ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 231 30 95 numaralı telefondan Dinakord’u arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.