Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Atomos Sony FX9 Kamerada 16 Bit RAW Desteğini Duyurdu
Atomos Sony FX9 Kamerada 16 Bit RAW Desteğini Duyurdu
20.11.2019 18:38

Sony Imaging Products & Solutions Inc ile Atomos arasındaki işbirliği sayesinde artık yeni Sony FX9 kameradan Atomos Neon 8K MCU kaydedicili monitöre 16 bit RAW kayıt yapılabilecek.

Atomos kurucu ortağı ve başkanı Jeromy Young açıkladı: “Sony gibi devrimci şirketlerle uzun ve gururlu bir işbirliği geçmişimiz var. Sony FX9 kameradan Neon sinema monitör-kaydedicilerine 4K 16 bit RAW kaydı desteği için FX9 kamera ekibiyle yakın işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

Bu yılın sonunda piyasaya çıkacak olan gelişmiş 6K tam kare sensörlü Sony FX9, profesyonel kameramanlara sunduğu geniş esneklik ve çekim yetenekleriyle Atomos Neon serisi için ideal. FX9’un popüler VENICE sinema kamerası ile aynı özellikleri, müzik, belgesel, dizi ve etkinlik çekimlerine çok uygun.

Young ekledi:”Atomos Neon ile birlikte kullanıldığında Sony FX günümüzün mevcut en gelişmiş yapım aracını oluşturacak. Sony ile devam etmekte olan çalışmamızın sonucunda içerik yaratıcılara ve film yapımcılarına güç katacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Atomos ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 234 82 02 numaralı telefondan MedieTek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.