Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > DirectOut PRODIGY.MP Çok İşlevli Ses İşlemcisi
DirectOut PRODIGY.MP Çok İşlevli Ses İşlemcisi
21.11.2019 11:07

DirectOut’un çok işlevli ses işlemcisi PRODIGY.MP, hem donanım hem yazılım olarak maksimum esneklik sağlıyor. PRODIGY serisinin modüler tasarımı ile güçlü FPGA tabanlı DSP e SRC yeteneklerini bir araya getiriyor. 

2U yükseklikteki kompakt kasası aynı anda farklı ağ formatlarını destekleyen iki Network Audio Module’ü destekleyebiliyor ve aralarında kesintisiz çalışma uyumluluğuna imkan veriyor. Örneğin PRODIGY.MP yoluyla bir Dante ve bir RAVENNA ağı arasında doğrudan kanal-kanal bağlantılar mümkün. Bu iki ağ ve diğer desteklenen dijital ses kaynakları aygıtların SRC işlevi sayesinde farklı saat hızlarında çalışırken bile ses alışverişi yapabiliyorlar. 

PRODIGY.Mp’nin iki MADI yuvası BNC, SC ve SFP ile yapılandırılabiliyor ve iki Network Audio Slot yuvasına SoundGrid Dante ve RAVENNA modülleri takılabiliyor. Yeni tasarlanan RAVENNA modülü AES6 ST 2110-30/31 ile uyumlu olup, tüm ST 2022-7 sınıflarını destekliyor. 

Dört adet 8 kanallı çevirici yuvası, analog line-level, mikrofon ve AES3 modül opsiyonlarıyla ses giriş-çıkılarını tamamlıyor. 5 inç boyutlu bir dokunmatik ekran, aygıtların izlenmelerini ve denetlenmelerini sağlıyor. 

PRODIGY serisi tüm DirectOut aygıtları için birleşik bir uzaktan kumanda platformu olan globcon yoluyla, ya da bütünleşik bir web sunucusu aracılığıyla da yönetilebiliyor. Bir JSON-API uygulaması, üçüncü firmaların ürünlerinden uzaktan kumanda imkanı veriyor. Daha geniş kapsamlı sistem bütünleşmesi için gelecekte daha fazla protokol eklenecek. 

DirectOut ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.