Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > GSTV Yeni Resim Masalarına Kavuştu
GSTV Yeni Resim Masalarına Kavuştu
21.11.2019 12:32

Kuruluşundan bu yana çok sayıda yayın gerçekleştiren GSTV, yeni yapılanma sürecinde Blackmagic Design’ın resim masalarını tercih etti.

Reji (PCR) operasyonları için canlı yayın sistemlerinin tüm bileşenleri ile uyum içerisinde çalışarak iş akışında kolaylık sağlayan ATEM 2 M/E Production Studio 4K ve ATEM 2 M/E Broadcast Panel tercih edildi. MCR operasyonları için ise ATEM 1 M/E Production Studio 4K ve ATEM 1 M/E Advanced Panel uygun görüldü. Böylelikle kanal, tüm ana kumanda operasyonlarını hiçbir problem yaşamadan gerçekleştirmeye başladı.  

Reji operasyonlarında yayına verilen tüm görsel medya Easy CG’nin kanal için yeniden düzenlenen arayüzü ile senkron bir şekilde kullanılmaya başlandı. Tüm CG arayüzü, tamamen kanalın isteklerine göre revize edildi. 

2 gün süren kurulum sırasında tüm cihazların üzerinde kullanıcılar için özel kullanıcı ayarları yapıldı. Kurulumun ardından GSTV yayın ekibine MediaCast ile BSM Project tarafından yeni sistemin eğitimi verildi.

GSTV kanal sorumlusu, bu operasyonun kurulum, eğitim ve teknik destek gibi tüm aşamalarından her konuda memnun kaldıklarını dile getirdi.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve kendi projeleriniz hakkında bilgi alış verişinde bulunmak için 0212 279 72 10 numaralı telefondan BSM Project’i arayabilirsiniz. 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.