Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > DPA 6066 Subminiature Headset Mic, TEC Award ödülüne Aday
DPA 6066 Subminiature Headset Mic, TEC Award ödülüne Aday
19.12.2019 15:59

DPA Microphones’un 6066 minyatür headset mikrofonu (6066 Subminiature Headset Microphone), 35. NAMM TEC (Technical Excellence & Creativity) Teknik Mükemmellik ve Yaratıcılık Ödüllerinde “Mikrofonlar ve Ses Güçlendirme” kategorisinde aday gösterildi. TEC Award ödülüne aday gösterilen ürünler, modern ses ve müzik dünyasında önemli etkiler yapıyorlar. Sadece üç milimetre çaplı bir kapsüle sahip 6066 mikrofonlar küçük olabilirler, ama performans bakımından güçlü olmaları bu çözümü TEC Award için ideal bir aday haline getiriyor. 

CORE by DPA teknolojisine sahip mikrofon; bozulmayı azaltıyor, dinamik aralığı arttırıyor, 20Hz-20KHz frekans aralığında çalışıyor ve gürültü tabanı sadece 24dB(A). 6066’nın tamamen yeniden tasarlanan hafif, tek boyutu herkese uyan headset kulağın üzerine takılarak yüksek rahatlık sağlıyor ve bir yay mekanizması daha sağlam sabitleme için kafa ve kulakların altını kavrıyor. Yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarımıyla bir Red Dot tasarım ödülü kazandı.

DPA Microphones Ürün Müdürü Rene Morch şunları söyledi: “Zarif ve küçük bir pakette istediğimiz bütün özellikleri barındıran bir headset mikrofonu tasarlamak için çok zaman ve enerji harcadık. 6000 serisi kapsül bugüne dek tasarladıklarımızın en küçüğü. 4066’nın beş milimetrelik kapsülünün bilinen sesini 6066’nın yeni üç milimetrelik kapsülüne sığdırabilmek için fiziksel olarak mümkün olanın sınırlarında çalışmamız gerekti. Bu mikrofonun arkasındaki hedef, hem canlı hem de yayın izleyicilerine neredeyse görünmez olurken kristal netliğinde ses sağlayacak bir çözüm geliştirmekti. 6066 pek fark edilmiyor ve görsel olarak hoş ve ses kalitesinden ödün vermiyor.

DPA ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 444 8 358 numaralı telefondan Elit Işık / Ses Teknolojileri’ni arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.