Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Java ve Javascript İçin Bitmovin Open API İstemciler
Java ve Javascript İçin Bitmovin Open API İstemciler
20.12.2019 12:14

Bitmovin Java ve Javascript için Open API istemcileri sunuyor. Bu yeni istemciler kaliteyi büyük oranda yükseltiyor. Kodlayıcıları çalıştırırken zaman kazandırıyor ve hataları önlüyor; sürekli en yeni sürümler ve özelliklerle güncel kalıyor; arama yapılabilen çevrim içi belgeleme ve zengin araçlar sunuyor.

SPEKE

Bitmovin Open API kapsamında şifreleyiciler ve dijital hak yönetim (DRM) platformları arasında iletişim için standartları belirleyen Secure Packager ve Encoder Key Exchange’i destekliyor. SPEKE tek bir açık, standartlara dayalı API ile çoklu DRM firmalarının anahtar sunucuları ile şifreleyicileri arasında patentli API bütünleşmelerinin yüzlerce kombinasyonuyla içerik şifrelemeyi basitleştiriyor. 

8.18.0
Player Web Release

Yeni oynatıcın web sürümünde artık DASH akışları için küçük görüntü ön izleme desteği var.

8.14.0
Player Web Release

Bitmovin oynatıcı artık bir oynatma listesi içerisindeki SCTE 35 etkinliklerinin reklamının yapılması gibi birçok senaryoda kullanışlı olabilen özel HLS etiketleri için üstveri etkinliklerini destekliyor.

2.35.0
Player Android ve iOS Release

Bitmovin kullanıma uygun tampon bellek hakkında bilgi sağlamak için Android ve iOS SDK’larda BufferAPI uyguladı.

Bitmovin’in analiz aracı artık bazı ölçümler için Industry Insights özelliğine sahip. Industry Insights hesaplama süreci için 1000’den fazla etkiyle tüm organizasyonlardan belli veri noktalarının ortasını görüntülüyor. 

Bitmovin ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 99 66 numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.