Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Cinegy Yazılım Tanımlı Televizyon için SRT Müjdesini Veriyor
Cinegy Yazılım Tanımlı Televizyon için SRT Müjdesini Veriyor
18.01.2020 12:37

Tesis içi, karma ve bulut ortamlarda yayın playout yazılımları konusunda uzman Cinegy, SRT’nin (Secure Reliable Transport) sinyal taşımanın avantajlarını ve tüm ürün serisinde 8K yeteneklerini duyurdu.

Cinegy Ürün Yönetim Başkanı Lewis Kirkaldie şunları söyledi: “SRT bir yere kablonun fişini takarak bağlantı kurmanın kısıtlayıcı zincirlerini kırıyor. SRT yoluyla artık bir sinyalin gereken yere ulaşması veya gelmesi garantilenebiliyor.

Bu da SRT ile gerektiği zaman ve yerde içerikleri, araçları ve hizmetleri ister bulutta, ister kiralık sanal makinelerde, tesis içinde veya uzak veri merkezlerinde bulabiliyorsunuz."

Cinegy SRT’nin olgunlaşmasının büyük ölçekli yeni uygulamaların kapısını açarken mevcut olanları büyük ölçüde kolaylaştırdığı görüşünü taşıyor. 

Cinegy yazılımının içinde bulunan SRT lisansı, kullanıcıların yazılımı kurmak için yasal hakka, uygun aboneliğe veya yeterli bant genişliğine sahip olup olmadıkları konusunda endişeye yer bırakmıyor. 

Cinegy tüm ürün serisini 8K çözünürlüğe hazır hale getirdi ve buluta kurdu. Yeni Cinegy Multiviewer 8K yetenekli olmanın yanı sıra, GPU optimizasyonu daha da geliştirildi. Bu sayede Cinegy Multiviewer Cinegy Air PRO Playout ve Cinegy Capture PRO Ingest ile birlikte kullanıldığında daha da güçlü ve esnek bir hal alıyor. 

CinegyAir PRO’daki yükseltilen verimlilik ve ölçeklendirilebilirliğin çifte avantajı, CinegyCapture PRO için de aynı ölçüde avantajlı. Aynı donanımı kullanan her iki sistem de sadece 60 kareye kadar 10 bitlik 8K değil, dört adet UHD/4K kanalı da kaydedebiliyorlar. 

Cinegy ürünleri kayıt, playout, izleme, haber, kurgu veya MAM için karışık SD, HD, 4K/UHD ve 8K formatlarını işleyebiliyor. 

Cinegy ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 99 66  numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.