Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Insight TV, Amagi Bulut Teknolojisiyle OTT Yayınlıyor
Insight TV, Amagi Bulut Teknolojisiyle OTT Yayınlıyor
21.02.2020 16:34

TV ve OTT yayıncıları için bulut tabanlı teknolojiler üreten Amagi, dünyanın önde gelen 4K UHD yayıncısı Insight TV’nin yeni açtığı üç OTT kanalını (Insight TV Lifestyle, InWonder, InTrouble ) Amagi bulut platformuna taşıdığını bildirdi. Üç kanalın hepsi ABD’de STIRR platformundan, InTrouble kanalı Birleşik Krallığa, Insight TV Lifestyle kanalı İspanya’ya Samsung TV Plus platform üzerinden yayınlanıyor. Ayrıca Insight TV Lifestyle kanalı Oona TV platform üzerinde Endonezya’ya da yayınlanıyor.

Amagi’nin ödüllü CLOUDPORT bulut playout platformu sayesinde doğrusal OTT kanalları yaratılabiliyor ve STIRR ve Samsung TV Plus gibi Free Ad Supported (reklam verenlerin karşıladığı ücretsiz model)platformlarına ve Connected TV’lere (internet bağlantılı televizyon) dağıtılabiliyor.

Insight TV CEO’su Rian Bester değerlendirdi: “Arka uç bulut teknolojisi sağlayıcımız olarak Amagi’yi seçmemiz toplam maliyetler ve işgücünü azaltarak, operasyonlarımıza büyük kolaylık getirdi. Çözümleri STIRR, Samsung TV Plus ve diğer önde gelen platformlarla önceden bütünleşik. Bu da Amagi’ye geçişimizi hızlı ve sorunsuz hale getirdi.

Amagi’nin kurucularından Srini şunları söyledi: “Amagi dünya çapında hem abonelik tabanlı hem de reklam destekli ücretsiz modellerde önde gelen OTT platformları ve aygıtları için yaygın kabul görüyor. Bu da içerik sahipleri ve dijital ağların içeriklerini çeşitli bölgelerdeki çok sayıda platforma dağıtmaları için Amagi’yi cazip bir seçenek haline getiriyor. Insight TV’nin teknoloji çözüm ortağı olmaktan ve büyüyen pazarlarında izleyicilerine ulaşmalarını sağlamaktan heyecan duyuyoruz.

 

 

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.