Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Osram World of Light, Prolight + Sound 2020 Sinus–Systems Integration Award Ödülünü Kazandı
Osram World of Light, Prolight + Sound 2020 Sinus–Systems Integration Award Ödülünü Kazandı
21.02.2020 19:33

Münih’teki OsramLicht AG genel merkezini ziyaret edenler, 1906 yılından başlayıp şirketin tarihi boyunca bugüne ilerleyen bir multimedya yolculuğuna çıkabilecekler. Sergi salonu, workshop ve etkinlikler içeren Osram World of Light, bu yılın Sinus – Systems Integration Award ödülünü kazandı. Müşteri ve yükleniciler Ranger Design (genel yüklenici), TechnizIngenieurbüro (teknik medya planlaması) ve diğer şirketlere ödül 2 Nisan günü Frankfurt am Main kentinde Prolight + Sound fuarında sunulacak.

Sinus görsel-işitsel kurulumlarda teknolojinin kullanımı bakımından sıra dışı yaratıcı ve sanatsal başarıları onurlandırıyor. Ödül 2004 yılından bu yana Prolight + Sound fuarında her yıl veriliyor. Jüride ve yönetim kurulunda German Media and Event Technology Association (VPLT),  European Association of Event Centres (EVVC) derneklerinin temsilcileri ile sektörden diğer uzmanlar, sektörel basın ve Messe Frankfurt temsilcileri yer alıyor.

World of Light: Ampulden modern LED’e yolculuk

Esnek ve ayrıntılarla donatılan sergi ve gösteri salonu OsramLicht AG tarafından sunulan uzmanlık ve ürünlerin kapsamını açığa çıkarıyor ve şirketi yüz yılı aşan geleneğe sahip yüksek teknoloji sağlayıcı olarak sunuyor. İki katlı bu bilgilendirici ve eğlendirici merkezde bir sinema, ses ve görüntü içerikleri, çeşitli aydınlatma üniteleri ve sis efektleri var. Bir Light Box içindeki duygusal bir düzlem üzerinde aydınlatma teknolojisinin teknolojik köşe taşları eğlenceli bir belgeselle deneyimlenebiliyor. Zemin kattaki hareketli bir cam bölme duvarı sistemi, farklı oda çeşitlerine imkan veriyor; basın konferansları ve büyük etkinlikler için açılıyor, çok yönlü bit workshop alanı yaratmak için kapanıyor.

Sinus Award jürisi özellikle çeşitli kullanımlara izin veren çok işlevli yaklaşımdan ve projenin modelinden tamamlanmasına kadar müşterinin gereksinimlerini kusursuz karşılayan, benzersiz bir şekilde yürütülmesinden etkilendi. Bu şekilde, World of Light’ın Osram genel merkezindeki mevcut bölümlerle bütünleştirilmesi ve binanın farklı kısımlarında karmaşık bir medya denetim sisteminin planlanması ve kurulması gibi birçok özel zorluk mükemmel olarak yönetildi.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.