Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Badminton World Cup’ta Sonifex Spiker Yorum Çözümü
Badminton World Cup’ta Sonifex Spiker Yorum Çözümü
25.03.2020 12:44

Alman televizyon ve film yapım şirketi Schawa TV, kısa süre önce İsviçre’de düzenlenen Badminton World Cup gibi bir dizi projede kullanmak üzere spor yayınlarına yönelik üç adet Sonifex AVN-CU2-DANTE spiker yorum ünitesi satın aldı. 

Japon televizyon istasyonu TV Asahi kendi personelini ve sunucusunu getirdi ama Dante IP üzerinden ses protokolü yoluyla etkinliğin ağına doğrudan bağlanmak için Schawa TV donanımı ve teknik bilgisinden yararlandı. Schawa TV Ses Mühendisi Patrick Heidorm, yorum sisteminin tüm turnuva boyunca günde 12 ila 14 saat kusursuz çalıştığını belirtti.

AVN-CU2’de Dante Controller yoluyla atanan 16 adede kadar ağa bağlı ses kanalı için yedekli DANTE bağlantıları ve eski sistemlere analog ve dijital bağlantı için iki adet dört telli RJ45 bağlantısına sahip. İki adet mic/line girişi, iki stereo kulaklık çıkışı, iki set On-Air, Cough, Page butonları, dört talkback butonu, bir programlanabilen kullanıcı butonu, dört atanabilen ses ve pan kontrolüne erişimli altı döner kodlayıcı, ve renk kodlu ölçüm göstergeleri var. Kullanıcı arayüzünün altında programlanabilen çapraz geçişli ve tamamen esnek giriş-çıkış yönlendirmeli güçlü bir miks sistemi var. Ünitenin yapılandırılması web sunucu tabanlı denetim yazılımı aracılığıyla kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Sonifex ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.