Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Roland ile Atomos İşbirliği Çoklu Kamera Denetimini Hızlandırıyor
Roland ile Atomos İşbirliği Çoklu Kamera Denetimini Hızlandırıyor
25.03.2020 21:00

Roland ile Atomos’un yaptıkları teknik işbirliği, Roland görüntü yapım anahtarlama masası üzerinde HD canlı geçişli çok kamaralı çekimlerin kaydedilmelerini ve izlenmelerini çok kolaylaştırıyor. Yeni bir Roland V-8HD HD görüntü yapım masasından bir Atomos monitör-kaydedici üzerine kayıt yaparken, artık kayıt doğrudan masadan başlatılabiliyor.

Akıllı 8 girişli, tamamen HDMI görüntü anahtarlama yapım masası Roland V-8HD, HD canlı yapımları basitleştirmek için tasarlandı. Ödüllü Ninja V gibi mevcut herhangi bir Atomos monitör-kaydedici ile bir araya getirildiğinde, Roland V-8HD’nin çıkışını izlemek veya kaydetmek için gereken her şeye sahip olunuyor. Üç adet HDMI çıkışıyla, başlatmak, izlemek ve kaydetmek için üç adede kadar Atomos aygıtına bile bağlanılabiliyor. Bu kombinasyon çok kameralı, canlı görüntü yapımlarındaki stresi ortadan kaldıran özelliklerle dolu, çok portatif, kullanımı kolay bir HDMI anahtarlama çözümü yaratıyor.  

Kayıt başlatıcısı, bütünleşik Atomos protokolleriyle sağlanıyor. Böylece Roland V-8HD, HDMI yoluyla Full HD kalitesinde kaydı doğrudan Roland’ın yeni anahtarlama aygıtından başlatıp durdurabiliyor. Bu özellik canlı çok kameralı içeriklerin çekimini ve denetimini merkezileştiriyor ve miksli görüntü çıkışı kaydı sürecindeki bir aşamayı ortadan kaldırarak canlı yapımları hızlandırıyor. Bu özellikle canlı etkinlikler, eğitim, canlı görüntü internet akışı, kurumsal sunumlar ve esports için kayıt yaparken değerli bir özellik. 

Roland ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.