Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Freefly MōVI Wheels Hareket Tekerlekleri
Freefly MōVI Wheels Hareket Tekerlekleri
25.03.2020 21:21

MōVI Ecosystem sayesinde küçük bir ekip bir gün içinde çok şey yapabiliyor. Yeni MōVI Wheels sistemi, son teknolojili sinema robotları ile klasik kontrollerin kombinasyonunu basitleştiriyor. 

Kurulumu kişiselleştirme

MōVI Wheels’in modüler, ayarlanabilen montaj sistemi sayesinde kullanıcı maksimum rahatlık için her tekerlek modülünü kolayca konumlandırabiliyor. Çalışırken tekerlek sürtünmesi, dişli hızları ve kol tekerlek modülleri kolayca ayarlanabiliyor. 

Hassasiyet ve kolaylık

MōVI Wheels, MōVI ekosistemiyle kusursuz çalışacak biçimde optimize edildi. Tekerlek kontrolüne geçildiğinde MōVI değişkenleri en iyi bağlantı, hassasiyet ve tekrarlanabilirlik için otomatik olarak ayarlanıyor. 

Genişletilebilen mimari

MōVI Wheels’in yüksek hızlı CAN ağı sayesinde sisteme 9 adede kadar modül eklenebiliyor; Pan / Tilt / Roll / Focus / Iris / Zoom denetlenebiliyor.

Güvenilir ekosistem

Bir kameramanla kontrolleri arasında yakın ilişki vardır. Freefly MōVI Wheels, kameramanın etkileyici sahneleri güvenle çekebilmesi için sistemle kullanıcı etkileşimi üzerinde özen gösterilerek tasarlandı. MōVI Wheels sade, güçlü ve çalışması keyifli bir biçimde üretildi. 

Freefly ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.