Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Litepanels Inca & Sola LED Fresnel Işıklar
Litepanels Inca & Sola LED Fresnel Işıklar
21.10.2020 12:44

Litepanels’in daylight ve tungsten dengeli LED fresnel ışık kaynakları Inca ve Sola, tepeden tırnağa optimize LED operasyonu sunması için tasarlanmış olup, diğer özellikleri aydınlatma tasarımcıları ve profesyoneller için tanıdık. Her iki seride de çeşitli boyutlar ve çıkışlar var. Serideki ışıkların birçoğu olay yerlerinde kolay kullanım için Anton/Bauer gibi profesyonel kamera bataryalarıyla çalıştırılabiliyor. Düşük güç tüketimi ve ısı yayımı, kaliteden ödün vermeden maliyetleri düşürmenin yollarını arayan stüdyolar için yatırımın hızla geri dönmesini sağlayabiliyor. 

LED fresneller günümüzün dijital kameralarıyla harika görünen yüksek CRI, tüm spektrumda hizalı ışık demeti, güçlü ve yüksek kaliteli ışık veriyorlar. Klasik fresnel karakteristikleriyle Litepanels’in patentli LED teknolojisinin tüm avantajlarının ideal bir kombinasyonu.  

Üstün performans

Çok yönlü Sola ve Inca serilerindeki yüksek CRI değerli LED’ler, günümüzün modern kamera sensörleri için optimize edilse de, başka uygulamalara da hitap ediyorlar. Yüksek çıkışları gün ışığı altındaki açık havada veya mekan içlerinde doğal ışığı dengelemeye imkan veriyor ve bir sahnede ya da olay yeri kurulumunda bir pencereden veya başka bir açıklıktan gelen yapay bir güneş ışığı kaynağı olarak hizmet verebiliyor. 

  • 100% ile 0 arasındaki tüm aralıkta fark edilebilen renk kayması olmadan, pürüzsüz kısma
  • Her türlü kare hızında ve deklanşör açısında kırpışmasız ışık

Denetim

Bütünleşik bir DMX modülü uzaktan kısmaya imkan verip pahalı kısıcı satın alma ihtiyacını ortadan kaldırarak ve uzaktan odak kontrolüyle ağır merdivenleri geçmiş bırakarak benzersiz denetim sunuyor. Patentli DMX modülü her yerde bulunan ucuz RJ45 Ethernet bağlantılarıyla, herhangi bir standart DMX512 protokol aygıtı yoluyla çalışıyor. 

  • Junior pinli standart bağlantı askısıyla kolay montaj ve konumlandırma
  • Opsiyonel direk bağlantı askısıyla üst ışıklarda pan ve tilt ayarları

Portatiflik

Sola ve Inca LED fresneller 14.4V Gold Mount veya V-Mount profesyonel kamera bataryalarıyla DC seçeneği ve hızlı kurulumla zaman kazandırıyor. Hafif Sola 4+ ve Inca 4, DMX denetimli en küçük LED fresneller olarak kamera donatımları ve seyahat için çok uygunlar. 

  • Harici balast gerektirmemeleri ve hızlı yanmaları, hızlı çalışılan televizyon dizileri, sinema filmleri ve yayın stüdyoları için ideal.
  • Düşük güç tüketimi, az HVAC gereksinimi ve ampul değiştirme maliyetinin olmaması sayesinde, tipik bir stüdyoda yatırımın üç yıldan kısa sürede geri dönüşü.

Litepanels ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.