Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > JVC CONNECTED CAM Güncellemesinde Açık Kaynak Teknolojisi
JVC CONNECTED CAM Güncellemesinde Açık Kaynak Teknolojisi
18.09.2020 14:41

JVC, en son CONNECTED CAM aygıt yazılımı güncellemesiyle eksiksiz bir tak-çalıştır tarzı pakette en yüksek kalitede görüntü akış çözümleri sunmaya devam ediyor. SRT (Secure Reliable Transport) teknolojisini kullanan JVC, 500 Series ile 900 Series CONNECTED CAM kameralarına ileriye dönük hata düzelten FEC (Forward Error Correction)  ve akış kimliği belirleyen Stream Identifier (ID) özelliklerini ekledi. Bu yeni aygıt yazılımı, yüksek kaliteli uçtan uca görüntü akış yetenekli kamera çözümleri konusunda JVC’nin endüstrideki konumunu daha da güçlendiriyor.

JVC CONNECTED CAM kameralara FEC hata düzeltme tekniğinin eklenmesiyle yedekli veri akış paket kayıplarının düzeltilmesi sayesinde veri kaybı görüntünüm tampon belleğe alınmasından önce düzeltilebiliyorken, Stream ID birden fazla kameranın tek bir aygıta doğrudan akış yapmasını mümkün kılıyor. 

Şirketin bu son güncellemeyle eklediği VITC (vertical interval time code) ve LTC (longitudinal time code) işlevleri, konserler, spor etkinlikleri, törenler ve konferanslar gibi canlı etkinliklerin canlı yapımları ve senkronize internet akışları için gerekli.

JVC Professional Video Başkan Yardımcısı Joe D’Amico şöyle konuştu: “Kameranın kendisinden doğrudan görüntü akışı sağlayan ilk kameranın üreticisi olarak JVC sadece bir kamera olmanın ötesinde, eksiksiz çözümler sunuyor. Uyumlu kod çözücüler, anahtarlar ve SRT’nin açık kaynak teknolojisi sayesinde CONNECTED CAM sistemi pahalı sırt çantası donanımları gerektirmeyen, tam bir tak-çalıştır kolaylığında görüntü akış ekosistemi. Yüksek kaliteli, güvenilir görüntüler sağladığı için, IP tabanlı yapımlar için ideal.

JVC ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85  numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.