Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Adder KVM Uzatma Piyasasını Zenginleştiriyor
Adder KVM Uzatma Piyasasını Zenginleştiriyor
20.10.2020 09:49

Yeni ADDERLink XD600 serisi, gerçek zamanlı bağlantı ve üstün denetim için gelişmiş özellikler sunuyor.

Bağlantı çözümleri ve yüksek performanslı IP KVM konusunda uzman Adder Technology, yeni bir noktadan noktaya KVM uzatmalar serisiyle, kendini kanıtlamış ve güvenilen uzatma portföyünü daha da güçlendirdi. Zengin özelliklere sahip yeni ADDERLink XD600 serisi, uzak veya ender erişilen yerlerde güvenle saklanan kritik PC ve uygulamalarını gerçek zamanlı denetlemek ve bilgisayar sinyallerini uzağa aktarmak isteyenler için ideal çözüm. 

ADDERLink XD600 serisi, her türlü modern denetim odasının gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan XD614, XD641 ve XD642 modellerinden meydana geliyor. Tekli, ikili ve dört kafalı bağlantı, emülasyonlu USB, bakır ve fiber desteği, MST işlevi, görsel olarak kayıpsız 4K/60 görüntü ve ultra düşük gecikme gibi özelliklerle kullanıcılar gereksinimleri temelinde gerçek bir “PC’deymiş hissi” sağlayacak doğru modeli seçebiliyorlar. 

Yeni ADDERLink XD600 serisindeki modeller:

  • ADDERLink XD614 KVM Extender: Maksimum esneklik ve denetim için DisplayPort MST teknolojili ve HD çözünürlük destekli, son teknolojili dört kafalı KVM uzatma çözümü.
  • ADDERLink XD641 KVM Extender: Bakır veya fiber bağlantı üzerinden 4K/60 KVM uzatma sağlamak için tasarlanan güçlü bir tek kafalı KVM uzatma.
  • ADDERLink XD642 KVM Extender: Tam ve yüksek hızlı USB 2.0 ve çoklu ses tipleri destekli, yenilikçi bir çift kafalı 4K/60 KVM uzatma. 

Adder ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.