Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sony Cinema Line Kameralar Geliyor
Sony Cinema Line Kameralar Geliyor
22.10.2020 10:24

İstediğimiz zaman uzaktaki insanlara, görmediğimiz yerlere, egzotik kültürlere, anlatılmadık öykülere bağlanmayı seçebildiğimiz, yeni bir içerik tüketim çağında yaşıyoruz. Dünyayı deneyimleme şeklimizi değiştirebiliyoruz. 

Sony sıra dışı beceri ve yeteneklere sahip yaratıcılara ve görsel öykü anlatıcılarına büyük değer veriyor. Onlarca yıldır sinemacılar için sinemacılar tarafından hazırlanan (Made by Cinematographers for Cinematographers) destek ve tedarik araçları sağlayarak yaratıcılar camiasıyla çalışıyor. Sony’nin üst düzey film endüstrilerinden gelen DNA’sı ve dijital görüntü çekiminde ön saftaki konumu, her karede duyguyu yakalamak ve içerik yaratmanın her köşesinden görsel öykü anlatmanın gerçek gücünü açığa çıkarmak için tasarlanan güçlü bir yaratıcı araçlar serisi yaratmak için bir araya geliyor. 

Cinema Line sadece dijital sinema yapımcılığındaki geniş deneyimle kazanılan sinematografik görünümü değil, sezgi ve anlayışı güçlü yaratıcıların çeşitli gereksinimlerini karşılayacak zengin çalıştırılabilirlik ve güvenilirliği de sunacak. 

Cinema Line çözümlerine hazır olun.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.