Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > IP Tabanlı Canlı Yapım Çözümü: Viz Vectar Plus
IP Tabanlı Canlı Yapım Çözümü: Viz Vectar Plus
20.10.2020 15:28

Medya içerik yaratıcıları için yazılım tanımlı görsel öykü anlatım araçları sağlayan Vizrt, büyük yayıncılar ve diğer öykü anlatıcılara yönelik sadece yazılımdan oluşan, IP tabanlı bir canlı yapım çözümü sunuyor. Tesis içi ve sanal bulut ortamları için bir dizi yapılandırma imkânı veren Viz Vectar Plus, performans gereksinimlerini karşılayan her türlü altyapı üzerinde çalışıyor. 

Viz Vectar Plus televizyon, internet, mobil dağıtım için her türlü canlı yapım üzerinde geçiş, miks ve gerçekleştirme imkânı verirken, medya formatları, giriş-çıkış, kanallar ve dağıtımın geleneksel sınırlarını ortadan kaldırıyor. Ticari esneklik ve erişilebilirlik sağlayan Viz Vectar Plus, gerekirse aylık kullanım tabanlı olarak hızla kurulabiliyor.

Viz Vectar Plus çözümünün Live Call Connect özelliği, bugün kullanımda olan Skype, MS Teams, Zoom Meetings, Discord gibi başlıca her görüntülü arama uygulamasıyla kullanılabiliyor. Live Call Connect platformdan bağımsız olarak çok sayıda yaratıcı seçenek sunmak için konferans arayıcılarını ayrı ayrı görüntü kaynaklarına dönüştürüyor. 

Viz Vectar Plus sanallaştırma bulmacasının son parçasını çözmek için NDI kullanan Audio Connect adlı yenilikçi bir ek içeriyor. Esnekliği arttırmak için geniş çeşitlilikte ses miks ve işleme uygulamalarıyla bağlanan, tamamen sanal bir ses iş akışı sağlıyor. 

Yeni bir sisteme yeniden giriş işlevi sayesinde aynı programın birden fazla sayıda sürümünün çıkışı, aynı anda farklı en/boy görünüm oranları, çözünürlükler ve grafiklerle yapılabiliyor. Dahili medya yürütücüler, kayıt, internet akış, ses ve grafik kontrol işlevlerine sahip Viz Vectar Plus, IP bağlantılı standart bilgisayar donanımı ve ağ altyapıları kullanıyor. 

SMPTE 2110, NDI, SRT, RTMP, RTP, HTTP, SRC dahil neredeyse sınırsız IP görüntü kaynaklarına aynı anda erişilip kullanılabildiği için, akıllı telefonlara yönelik NDI | HX Camera uygulaması dahil her türlü medya aygıtı ile bağlantı sağlıyor. 

Vizrt ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 413 50 00 numaralı telefondan Arttek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.