Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Fancy Film Şirketi GB Labs FastNAS Bellek Sistemiyle Hızlandı
Fancy Film Şirketi GB Labs FastNAS Bellek Sistemiyle Hızlandı
20.10.2020 15:27

Los Angeles kentindeki Fancy Film şirketi, akıllı bellek deposu çözümlerinde uzman GB Labs’ın sağladığı FastNAS veri bellek deposu sisteminden yararlanarak yeni bir belgesel televizyon dizisinin tüm renk düzeltme ve diğer rötuş işlemlerini gerçekleştirdi. 

Fancy Film Sorumlu Teknik Yönetmeni Tony Shek şöyle konuştu: “4K sonlandırma ve HDR Dolby Vision’a hızla geçiyor olduğumuz için her gerçek zamanda çalışmaya yetecek kadar hızlı, hem de etkin maliyetli bir paylaşımlı bellek deposu aramak zorunda kaldık. Birçok şirketi araştırdık, ama maliyet etkinliği açısından aldığımız teklifler uygun değildi.

Fancy Film İnternet Editörü Jacob Fischer ekledi: “Çok miktarda ultra yüksek çözünürlüklü (UHD) içerikler sel gibi akarak gelmeye başladığında, bu içeriklerin üzerinde çok sayıda iş istasyonundan yüksek hızla çalışabilme kapasitesine sahip olmanız gerekir ve o zaman bu yeteneğe sahip değildik.

NAB 2019 sırasında o zamanki GB Labs bellek kullanıcıları Shek’i yeni bir çözüm konusunda ikna ettiler. GB Labs’ın West Coast temsilcisi ve sistem kurulumcusu New Media Hollywood’dan gelen bir teklifin ardından, Fancy Film ihtiyaç duyduğu çözümün FastNAS olduğuna karar verdi.

FastNAS sabit disk (HD) ile katı halli sürücülerin (SSD) avantajlarını tek aygıtta bir araya getiriyor ve oldukça uygun bir fiyat düzeyinde dünya çapında tercih edilen bir yüksek performanslı bellek depo sistemi haline geldi. 

GB Labs ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.