Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARRI Orbiter LED Nokta Işık Kaynağı
ARRI Orbiter LED Nokta Işık Kaynağı
25.11.2020 12:20

ARRI’nin seri üretim öncesi saha testlerinde başarılı olan çok yönlü LED ışık kaynağı artık piyasada. Orbiter Almanya’nın Stephanskirchen kentindeki ARRI Lighting fabrikasında üretildi. Bölgeden gereken deneyim ve bilgiye sahip bir çözüm ortağı şirketler ağı, SkyPanel’in üretimi için zaten kurulmuştu. Bu ağ şimdi de hem üretim miktarını karşılamak hem de grubun ARRI kalitesi hedefi ve anlayışı nedeniyle Orbiter’in üretimi için önemli bir rol oynuyor. 

Orbiter’in montajı ve geliştirilmesi için uzun ve geniş kapsamlı bir test kurulumu içeren, tamamen yeni bir üretim yaklaşımı geliştirildi. Kararlı kalite standartlarını garantileyen üst düzey bir süreç otomasyonu ile deneyimli personel ve gereken esneklik bir araya gelerek, ARRI’nin ürünlerini Almanya’da geliştirip üretmeye devam etmesini sağlıyor. 

Ana bileşen ARRI Spectra yenilikçi ışık sisteminin yanı sıra Orbiter’le verilen çeşitli aksesuarlar, kaynağı daha da güçlü ve çok yönlü bir araç haline getiriyor. Quick Lighting Mount QLM kullanılarak çeşitli lenslerin kolayca takılıp değiştirilebilmesi, Orbiter’in farklı tiplerde lamba kafalarına dönüştürülmesini sağlıyor. Ayrıca yeni Lighting Operating System LiOS işletim sistemi, Orbiter ünitelerinin içerisinde programlandı. Bu sistem kullanıcılara sadece bugün birçok özellik ve modern ve kolay bir arayüz sunmakla kalmayıp, gelecekteki gereksinimleri karşılamak için daha fazla geliştirilmeye devam edecek. 

Orbiter 3 yıl garanti, 5 yıl elektronik parça ve 10 yıl yedek parça sağlama garantisiyle satılıyor. Gümüş, mavi ve siyah renklerde alınabiliyor. 

ARRI ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.