Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Akratek
Akratek
16.10.2017 14:48

Akratek Yerli Üretimlerine Yeni Ürünler Katmaya Devam Ediyor

Akratek Elektronik broadcast sistem entegratörü bir firma olarak yola koyuldu ama zaman içerisinde kendi üretimlerini de yapmaya başladı. Ekibini tamamen kendi alanlarından mezun tecrübeli uzmanlardan kuran Akratek’te Elektronik - haberleşme mühendisleri, sinema TV bölümü uzmanları, bilgisayar mühendisleri, radyo - TV teknolojileri teknikerleri bulunmaktadır. Güçlü satış ve teknik servis departmanlarına sahip olan Akratek Elektronik müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Bir projeyi oluşturan tüm ürünlerin komple satışını, kurulumunu ve eğitimini yapan Akratek aynı zamanda ürünleri tek tek kutu satışı olarak da yapmaktadır. Doğru ürünü seçmede müşterilerine her zaman seçenek sunan ve destek olan Akratek, satış sonrası teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

Yakın zaman önce www.akratekstore.com online satış sitesini de kuran Akratek müşterinin ürünlerini en uygun fiyatla ve en uygun şekilde 7 gün 24 saat kredi kartıyla sipariş etmesini sağlıyor. 

Yerli üretim Fortinge prompter’ıyla IBC fuarına katılan Akratek, önümüzdeki yıllarda yeni ürünleriyle ürün yelpazesini genişleterek uluslararası fuarlara katılma konusunda oldukça kararlı. Önümüzdeki süreçte Akratek’in yeni ürün ve çözümleriyle çok sık karşılaşacağız.

Fortinge 15 ve 17 inç Prompter

Akratek’in Fortinge markası ile dünyaya tanıttığı stüdyo, konferans ve toplantı prompter’ları 15” ve 17” olmak üzere TV stüdyoları, konferans odaları, üniversiteler, okullar, halk konuşmaları, dış mekan aktiviteleri vs. için ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Ergonomik hafif dizaynı ve 70/30 prompter camı ile ürün/performans eşleştirmesinde doğru tercih olacaktır. Kurulumu kolay ve kullanıcı dostu menüsüyle ön plana çıkmaktadır. En önemli özelliklerinden biri olan “flip mirror” yani “ters görüntü” donanım içerisindedir. 6 metreye kadar okuma alanı sağlamaktadır. HDMI, kompozit ve VGA girişleri bulunmaktadır. Ayrıca CE ve ROHS sertifikaları sayesinde ürünlerin Avrupa standartlarında olduğu belgelenmiştir.

www.akratek.com

Önceki Makale
AirTies
Sonraki Makale
AVMEDA
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi