Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Calrec Artemis Ray Dijital Ses Konsolu
Calrec Artemis Ray Dijital Ses Konsolu
02.11.2017 15:48

Yeni Artemis Ray, tüm özelliklere sahip 456 giriş kanalıyla Artemis Beam’den daha güçlü. Artemis Ray, daha büyük boyutlu Artemis Shine modeli gibi 72 adede kadar fader ile çalışabiliyor. 

48KHz’de çoklu örnek hızlarında çalışabilen Artemis Ray, 128 adet program veri yolu, 64 IFB/kanal çıkışı, 32 yardımcı (aux) çıkış sunuyor. Konsolun her kanalında ikinci bir sıkıştırıcı/sınırlandırıcı, 60 saniyeden fazla atanabilen geciktirme, ve çok kullanıcılı çalışma için üç bağımsız APFL sistemi var.

Tüm Calrec tasarımları gibi kaynakların paylaşımı söz konusu değil; yani tüm özellik ve işlevler tüm kullanıcılar tarafından daima kullanıma hazırlar. 

Hataya dayanıklı

Artemis Ray, Calrec’in üstün güvenilirliğiyle tüm kritik donanım bileşenleri üzerinde tam yedeklik sağlıyor. Nadiren oluşabilecek arızalarda, hazır yedekler hemen devreye giriyor.

Bağlantı

Calrec’in patentli Hydra2 ağı, günümüzün en güçlü, esnek ve kolay genişletilebilen sistemi. Artemis Ray’ın bütünleşik 81922 yönlendiricisi ve tak-çalıştır tarzı yapısı, istenen tüm kaynakların ağ çapında paylaşılması seçeneğiyle hızlı ve kolay genişletme sağlıyor.

Bütünleşme

Calrec’in patentli olmayan aktarım protokollerine karşı agnostik duruşu, Artemis Ray’e tüm popüler üçüncü firma çözümleriyle uyumluluk kazandırıyor. Tüm Calrec konsollarında olduğu gibi, AES67, Ravenna, Dante, AVB, SMPTE2022 ile -istenirse aynı anda olmak üzere- bağlantı mümkün.

Yüzeyde bütünleşik dokunmatik ekrandan Waves yazılım uygulamaları üzerinde eksiksiz denetim sağlayan bir Waves Sound Grid ağ modülü ile daha da fazla esneklik sağlanıyor.

Sezgisel

Artemis Ray’in esnek ve sezgisel denetim yüzeyi her işlev için bir düğmeli kontrol, ve tamamen isteğe göre atanabilen denetim yüzeyi sunuyor. 

Küçük boyut

Artemis Ray, Calrec’in yeni fader/monitor paneli dahil tüm Artemis monitör panelleriyle tam uyumlu. Standart Artemis paneliyle aynı genişlikteki Artemis Ray, sekiz tane büyük boy fader içeriyor. OB açık hava yayın tırları gibi yerin çok önemli olduğu koşullarda yüksek fader yoğunluğu sadece istenen değil, aynı zamanda zorunlu bir özellik de.

Yoğunluk

Yepyeni bir fader/monitör paneline sahip Artemis Ray’in yüzey düzeni, daha dar bir alanda daha fazla fader imkanı veriyor. Artemis Light, Beam, Shine modellerinde de olan panel, standart Artemis fader panel ile aynı olup, sekiz adet büyük boy fader ile kullanıcılara daha küçük bir yerde daha fazla kontrol ve daha yüksek fader yoğunluğu sunuyor. Bu yapılandırma, benzeri kontrol yüzeylerine göre yaklaşık 200 milimetre yer kazandırıyor. Artemis Ray’in 72 fader içeren yapısı, 2372 milimetreye sığıyor. 

Ürün Artemis Ray Dijital Ses Konsolu

Marka Calrec

Firma Teratek

Telefon 0216 577 23 77

Web www.teratek.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.