Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Axia IP-Tablet Sanal Radyo Yazılımı
Axia IP-Tablet Sanal Radyo Yazılımı
02.11.2017 15:51

Axia IP-Tablet sanal radyo yazılımı yayın donanımının takip ve denetlenmesini IP-Tablet Virtual Radio yazılım modüllerinden herhangi birini çalıştıran bir Windows tablet (düşük fiyatlı bir Asus modelinden, üst düzey Microsoft Surface’e kadar her türlü tablet) üzerinde görselleştirerek yayıncının favori işlevlerini bir uygulama üzerine koyarak fiziksel cihaz gereksinimini azaltıyor. Ayrıca satılan bu modüllerden, kuruluma en avantajlı ve ilgili olanları alınabiliyor. 

IP-Tablet ağa bağlı HTML5 özellikli cihazları, Axia Fusion konsolu, diğer Telos Alliance donanımını, xNode, Omnia.7 ve Omnia.9 işlemcileri, Omnia VOCO 8 mikrofon işlemcisini, Telos VX ve VX Prime telefon sistemlerini, Telos Z/IP ONE IP Codec, Axia Pathfinder Routing Control’ü denetleyebiliyor. Metadata Tools lisansı otomasyon sisteminden malzeme verisi çekerek tablet ekranında görüntülüyor. Önceden tasarlanmış tasarımlardan istenen seçilebiliyor ya da kolay sürükle-bırak tasarım arayüzü kullanılarak kişisel bir düzen tasarlanabiliyor. 

Yayıncılar IP-Tablet ile çalışan aygıtları IP-Tablet Fusion Mount ile konsolun kendisine monte edebiliyor, ya da tableti harici olarak kullanabiliyorlar. Livewire çözüm ortağı IP-Studio tarafından tasarlanan IP-Tablet, yetmiş binden fazla ağa bağlı cihaz ve yüzden fazla çözüm ortağı ile Livewire ağının güç ve yenilikçiliğinin bir göstergesi.

IP-Tablet denetimi görselleştirmeden başka, bir kullanıcının profili ile ihtiyaçları arasında bağlantı kurarak aygıt erişimi için kullanıcı haklarının yönetimine de imkan veriyor. Axia IP-Tablet şık bir IP-Tablet Mount ile Fusion konsola takılabiliyor ya da serbest bir tablet üzerinde kullanılabiliyor. Axia konsol satın alımına değer katan bu IP-Tablet Virtual Radio yazılımı, en çok kullanılan konsol işlevlerini parmak uçlarına getiriyor. 

Virtual Radio (Sanal Radyo) radyonun geleceği. IP üzerinden ses (Audio over IP) yayın tesisleri için standart hale gelerek, yayın tesislerinin daha güçlü, satın alması ve bakımı daha az pahalı, kurulması daha hızlı olmalarına imkan veriyor. Asla sonu olmayan iş akışlarını iyileştirme çabası kapsamında yayıncılar AoIP’nin gelecek avantajını yaşamak istiyorlar; içerik yaratmayı görsel olarak denetlemek. Artık stüdyoda veya uzakta, nerede olurlarsa olsunlar cihazlarını optimize edilen grafik kullanıcı arayüzleri yoluyla görüp denetleyebiliyorlar. Virtual Radio kontrolüyle kendilerini istedikleri yerden yayına dahil edebiliyorlar.

Telos Alliance yayıncılara öncü sanal radyo ürünü Axia SoftSurface’den BBC ViLOR (Virtualized Local Radio) gibi dev tesisler için büyük ölçekli projelere, yeni Axia IP-Tablet Radio yazılımı gibi yenilikçi ürünlere kadar üstün sanal radyo çözümleri sunuyor. 

Ürün IP-Tablet Sanal Radyo Yazılımı
Marka Axia
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi