Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARET OB Aracında Genelec 8331 Monitörler
ARET OB Aracında Genelec 8331 Monitörler
24.11.2017 16:38

İtalya’dan ARET, Genelec’in The Ones serisinden yeni 8331 nokta kaynak (point source) monitör hoparlörleri içeren dünyanın ilk OB van aracını yarattı. Tek noktadan ses veren hoparlörler içeren bu yeni araç, en son dış yayın teknolojileri ve bütünleştirilmelerini bir vitrin oluşturuyor. Aracın ses miks kısmında 8331 hoparlörler içeren bir 5.1 çevreleyen (surround) ses sistemi var.

40 yılı aşkın bir zamandır önde gelen bir OB araç sağlayıcı ve sistem bütünleştirici olan ARET, bu son OB aracını spordan klasik müziğe kadar üst düzey yayın gereksinimlerine gelecekte hizmet edecek araçlar için bir şablon olarak yapılandırdı. Çift açılan kanatlar sayesinde geniş bir çalışma ortamı sunan yenilikçi tasarımlı araçta, araç içi işbirliğini teşvik etmek için kısmen cam iç yapı tercih edildi. Anahtar teslimi araç çözümü, en soğuk havadan en nemli iklime kadar her koşulda rahat çalışılabilecek şekilde klimayla donatıldı.

Römorktaki iki ses miks alanından büyük olanında üç adet 8331A üç yönlü koaksiyel hoparlör, iki 8330A arka hoparlör ve bir de 7360A bas hoparlöründen oluşan bir SAM 5.1 çevreleyen ses sistemi var. The Ones monitör hoparlörleri serisinin en küçüğü 8331A, daha büyük modelleri ile aynı hassasiyeti, uzun süre dinlendiğinde yormadan veriyor. Küçük miks alanında iki tane 8320A SAM iki yönlü yakın alan hoparlöründen meydana gelen bir stereo kurulum var.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.